Odwiedzin: 6120 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - SMUTNA JAMNICZKA, suka, 8 lat, Płońsk (mazowieckie) wstecz

SMUTNA JAMNICZKA (ID: 998) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 01:27, 19.10.2012 | Aktualizacja: 23:55, 16.11.2012
Ogłoszenie dodane przez: isadoraSMUTNA JAMNICZKA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 998
Imię: SMUTNA JAMNICZKA
Płeć: suczka
Wiek: 8 lat
Miasto: Płońsk
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
PILNA ADOPCJA !!!!
Kochani ta suczka kiedyś bezdomna potracona przez samochód przez co nie chodziła, po roku stanęła na nogi, nie chodzi do końca dobrze, ale daje sobie rade, Nikt jej nie chciał, mieszkała w lecznicy weterynaryjnej w Płońsku przez 3 lata, pewnego dnia, pewna wydawało się kochana, rozsądna, odpowiedzialna kobieta adoptowała nasza mała brzydulka, radości była niesamowita, jakbyśmy wygrali milion w totka :) Przedwczoraj, po pół roku, kobieta przyniosła sukę z powrotem do lecznicy, niestety tłumacząc ze nie jest w stanie trzymać już suczki, nadchodzi zima i nie wie gdzie miałaby ją trzymać, zostawiła sukę w lecznicy.

Sunia była strasznie zestresowana tą sytuacją, mimo że zna lecznice jak mało kto, była wystraszona, wyglądała za swoją "właścicielką", już dawno nie widziałam tak smutnego psa, aż się śliniła ze stresu. Nie będę komentować zachowania tej kobiety, bo już szkoda mi na to kolejny raz słów.

Postanowiłam sobie, że znajdę tej małej dom, nie odpuszczę! Ale taki dom na zawsze, gdzie suka będzie kochana tak mocno jak na to zasłużyła.
Inne:
Proszę was udostępniajcie, pytajcie znajomych, sunia jest jamnikowata, malutka, nie chodzi w 100 % sprawnie, trochę nią kołysze na boki, ale daje sobie rade, chodzi nawet po schodach, NIE ROBI POD SIEBIE !

Sunia do tej pory jest smutna, nigdy jej nie widziałam w takim stanie ..

Błagam Was znajdĹşmy jej dom !!!


Więcej zdjęć: