Odwiedzin: 666 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - SÓWKA, suka, 10 lat, kujawsko-pomorskie (kujawsko-pomorskie) wstecz

SÓWKA (ID: 991) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 20:55, 16.10.2012 | Aktualizacja: 00:10, 10.11.2012
Ogłoszenie dodane przez: isadoraSÓWKA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 991
Imię: SÓWKA
Płeć: suczka
Wiek: 10 lat
Miasto: kujawsko-pomorskie
Województwo: kujawsko-pomorskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Jej pan usłyszawszy że musi płacić w schroniku, stwierdził że nie ma kasy. Miał - aby podjechać do najbliższego miasta gdzie jest schron i zostawić jamnisię przywiązaną na dworcu.

jest 10 -letnią suczką rasy jamnik. W schronisku mieszka od paĹşdziernika 2012 roku.

Sówka jest niezwykle uroczą i kochaną psiną. O jamnikach mówi się, że obce osoby traktują z rezerwą, ona tej cechy nie odziedziczyła po swoich jamniczych przodkach €“ jest bardzo otwarta i widać, że łaknie kontaktu i ciepła ze strony człowieka. Sówka, prawdopodobnie z racji wieku, a może zawsze taka była, jest niezwykle spokojna i zrównoważona. Jej harmonijny sposób bycia działa na człowieka bardzo relaksująco i wyciszająco.

Na spacerach tak wzorcowo i perfekcyjnie chodzi na smyczy, że w ogóle nie czuć, że na drugim jej końcu jest pies. Na dworze, Sówka lubi niezobowiązująco i bez pośpiechu obwąchiwać teren i spokojnie spacerować. Co jakiś czas kontroluje, czy opiekun cały czas z nią jest. Suczka jest bardzo grzeczna i ułożona, słucha się człowieka. Oczy Sówki są rozczulające i potrafią rozkruszyć nawet najtwardsze serca.

Jej spojrzenie nabiera szczególnego wyrazu, gdy widzi smakołyki, suczka je po prostu uwielbia!


Inne:
Sówka będzie idealną towarzyszką dla spokojnych osób, które z chęcią spędzą czas na niewymagających spacerach, a w domu odpoczną na kanapie z jamnikiem na kolanach. Suczka powinna zamieszkać w miejscu, w którym nie będzie musiała pokonywać dużej ilości schodów


Więcej zdjęć: