Odwiedzin: 6125 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - KROPKA, suka, 10 lat, Rzeszów (podkarpackie) wstecz

KROPKA (ID: 877) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 13:18, 13.08.2012 | Aktualizacja: 10:32, 29.04.2013
Ogłoszenie dodane przez: matinestkaKROPKA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 877
Imię: KROPKA
Płeć: suczka
Wiek: 10 lat
Miasto: Rzeszów
Województwo: podkarpackie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Kropka to dojrzała suczka w typie jamnika krótkowłosego. Jest bardzo spokojna i grzeczna, niezwykle oddana i bardzo towarzyska. Pełna ciepła, bardzo oddana właścicielowi. Przy nim czuje się radosna i bezpieczna. Lubi pieszczoty - zachowuje się wtedy jak szczeniak.

Jest bardzo ufna, bardzo szybko nawiązuje kontakt z człowiekiem. Zachowuje czystość w domu. Na spacerach posłuszna i karna. Z racji tego, iż płynie w niej myśliwska krew lubi węszyć i tropić, jednak nie jest to problem, gdyż suczka bardzo szybko reaguje na odwołanie. Ładnie chodzi na smyczy.

Kropcia nie sprawia żadnych problemów wychowawczych. Cicha i łagodna. Toleruje obecność innych zwierząt, m.in. kotów (wychowała się z kotami). Jest niezwykle uroczą suczką, delikatną i łagodną. Potrzebuje uwagi i miłości, wtedy jest w pełni szczęśliwa.


Kontakt w sprawie adopcji:
512 182 032, wszajnar@wp.pl


Inne:
Ma książeczkę zdrowia, jest szczepiona i regularnie odrobaczana.

Niestety jej opiekunka jest starszą osobą, ma problemy ze zdrowiem, mieszka na 3-cim piętrze i ma coraz większe trudności w chodzeniu po schodach, dlatego zdecydowała się na oddanie Kropki.


Więcej zdjęć: