Odwiedzin: 525 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - FREDDY, pies, 5 lat, okolice Warszawy (mazowieckie) wstecz

FREDDY (ID: 2257) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 14:14, 05.08.2018 | Aktualizacja: 18:30, 01.02.2019
Ogłoszenie dodane przez: isadoraFREDDY


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 2257
Imię: FREDDY
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat
Miasto: okolice Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Fundacja SOS dla Jamników została zaalarmowana taką informacją€
€žOd kilku godzin błąka się jamnik. Widziałam jak przeturlał się między kołami tira, na szczęście porusza się teraz normalnie. Ucieka, nie daje się złapać nawet w kadr, jest mocno przestraszony. Może ktoś go rozpozna, może ktoś go szuka...ma charakterystyczne zmiany (łyse placki) na sierści€

Musieliśmy działać natychmiast. Jamnikowi groziło niebezpieczeństwo. Niestety okazało się (być może uderzył go kolejny samochód) że jest sparaliżowany, nie staje na tylne łapy. Na dodatek ma grzybicę i problemy z oczami (zespół suchego oka)

Został natychmiast zabrany do Weta na kompleksowe badania i diagnostykę. W tej chwili już wiemy, ze na jedno oko nie widzi i jest to nieodwracalne. Na drugie słabo, ale jeszcze jest szansa na ratowanie drugiego oka. Rogówki są zajęte pigmentem. W prawym oku w 100%, w lewym w 70%. Została pobrana zeskrobina. Pobrano krew do badania na rozszerzony profil laboratoryjny, oraz tarczycę.

MUSIMY ZAŁATWIĆ na MEGACITO KONSULTACJĘ U NEUROLOGA. BYĆ MOżE POTRZEBNA BĘDZIE OPERACJA.

Nie wiemy jeszcze, jakie ma szanse, ale chcemy o niego walczyć! Bardzo potrzebne jest wsparcie finansowe €“badania, diagnostyka leki, utrzymanie w hotelu €“ to wszystko kosztuje. Potrzebujemy też podkładów higienicznych.

Wierzymy, pragniemy wierzyć, że los okaże FREDDIEMU łaskawość, a Wasze litościwe serca pomogą w napisaniu szczęśliwego zakończenia opowieści o tym jamniczku. Błagamy, pomóżcie go ocalić! Pragniemy dołożyć wszelkich starań, by wywalczyć dla FREDDIEGO powrót do zdrowia. Nie zdołamy uczynić tego, bez gestów wsparcia, o które pokornie apelujemy! Wierzymy, że nadejdzie dzień, gdy FREDDY odnajdzie miłość, spokój i pewność za sprawą człowieka przez duże €žC€. Musimy wierzyć, mamy bowiem tylko i aż wiarę. Czy okaże się wystarczająca? Łzy współczucia, święte oburzenie na byłych opiekunów i szczere intencje to za mało, by udało się odwrócić złą passę FREDDIEGO.

Błagamy o litość dla tego uroczego stworzenia! Jeszcze jest czas zareagować i znaleĹşć w sercu odrobinę miejsca dla niego! Słowo €žjeszcze€ nie znaczy zawsze, a przewrotny los pokazuje, że czasami można się spóĹşnić o przysłowiową sekundę. Ta sekunda zmienia wtedy wszystko, co gorsza bezpowrotnie. Liczy się każda sekunda, każda złotówka wpłacona dla FREDDIEGO. Bez przesady można napisać, ze walczymy nie tylko o zdrowie, ale i o żYCIE FREDDIEGO.


Inne:
________________________________________

FREDDY w Fundacji od 11 kwietnia 2018, waży 6,60 kg, ma około 5 lat.
________________________________________

Czy pomożecie? Pytacie jak możecie pomóc poza znalezieniem domu? Można przekazać fanty na aukcje i bazarki, a można tez dokonać wpłaty na moje konto które podaję poniżej.
˜…˜…˜…
Fundacja SOS dla Jamników
Bank Zachodni WBK S.A
30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
W tytule przelewu: DAROWIZNA FREDDY

Przelewy zagraniczne:
IBAN PL 30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
SWIFT WBKPPLPP

PayPal: jamniki@eadopcje.org

Konto EURO:
44 1090 1056 0000 0001 2028 7013

˜…˜…˜…
Chcesz adoptować? Skontaktuj sie z nami. Nie adoptujemy na SMSy, wpisy w komentarzach.
DANE KONTAKTOWE:
Ϡ 507 735 732
e-mail: jamniki@eadopcje.org
˜…˜…˜…


Więcej zdjęć: