Odwiedzin: 483 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - ARGO, pies, 3 lata, Warszzawa (mazowieckie) wstecz

ARGO (ID: 2188) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 11:49, 02.02.2017 | Aktualizacja: 11:42, 23.01.2018
Ogłoszenie dodane przez: mmossoczyARGO


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 2188
Imię: ARGO
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: Warszzawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Cichy i spokojny pies trochę przestraszony tym co mu zgotowało życie i bezdomność . Ale garnący się do człowieka i czekający na odpowiedzialny dom pełen miłości i mądrości.


Inne:
Jamniczy chłopak mający za sobą porzucenie, bicie, głód. Ileż jeszcze może taka psina znieść? Błąkał się na Białołęce razem z towarzyszką niedoli. Niestety sunia nie doczekała ratunku, została potrącona przez samochód. On został sam. Jeszcze bardziej się bał. Dzięki uporowi grupy TROP - odłowiony. Wylądował na Paluchu. Niestety nie dawał rady, porzeraszało go schronisko. Zabraliśmy do Fundacji. Przez miesiąc daliśmy spokój ze zdjęciami. Jeszcze nie widzieliśmy tak przerażającego kłębuszka strachu. Dzisiaj ARGO jeszcze z lekiem co widać w jego oczach, ale powolutku, zaczyna się otwierać. Początkowo był przerażony wszystkim, nawet psami. Ma ogromny dystans do mężczyzn. Ale jest coraz lepiej.

Ręce, przez jakie przechodził ARGO okazały się na tyle nieodpowiedzialne, że skazywały go na szereg odsłon bezdomności. Wina takiego stanu rzeczy nie leżała po jego stronie. Nie miał najmniejszego wpływu na to, że wylądował na ulicy, narażony na masę niebezpieczeństw.

Pragniemy wierzyć, że pomimo ciągłej gry niesprzyjającego losu szczęście, choćby swym jednym przebłyskiem nie opuści zależnego od ludzkiej woli psiaka. To śliczny psiak w wieku ok. 3 lat szuka pełnego miłości dla zwierząt domku, takiego na stałe, na zawsze, którego nie będzie musiał już opuścić. Z pozoru to banalne marzenie zdaje się urastać do rangi wygórowanego, by nie rzec/ nie zapeszyć, że niemożliwego do spełnienia.

Czas najwyższy, by zakończyła się jego dotychczasowa tułaczka. Jesteśmy przekonani, że człowiek, który zechce ofiarować mu siebie zyska wiernego, oddanego towarzysza i zarazem prawdziwą ozdobę, bowiem ARGO nie można się nie zachwycić. Wierzymy że ten młody, śliczny czterołapek podbije czyjeś serce.
----------------------------------------------------------------
Zapraszamy Osoby zainteresowane losem ARGO i pomocą. Mile widziane odwiedzanie eventu, udostępnianie, jak i każdy grosz który pozwoli nam utrzymać kolejnego psiaka w potrzebie.
----------------------------------------------------------------

ž¨ DANE KONTAKTOWE:
Dorota Ϡ 507 735 732
e-mail: jamniki@eadopcje.org

----------------------------------------------------------------
Prosimy Was o pomoc, a pod jej pojęciem rozumiane jest zarówno wsparcie finansowe dla psiaka jak i oferta domu. Bardzo na Was liczymy! Niczego psiak tak bardzo nie potrzebuje jak DOMU. Potrzebne jest połączenie woli z sercem, nakazujących przygarnąć psie nieszczęście i zapewnić mu godną przyszłość. Pomóżcie nam utrzymać kolejnego psiaka. Błagamy wręcz o deklaracje stałe nawet najmniejsze. Symboliczna złotówka bywa ceną życia. Potrzebujemy każdej pomocy, chętnie przyjmiemy fanty na bazarki, jak również akcesoria dla psiaków (obroże, smycze, legowiska i inne).
----------------------------------------------------------------

ž¨ Fundacja SOS dla Jamników
Bank Zachodni WBK S.A
30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
Karolkowa 80/82/22
01-193 Warszawa
W tytule przelewu: DAROWIZNA ARGO

Przelewy zagraniczne:
IBAN PL 30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
SWIFT WBKPPLPP

PayPal: jamniki@eadopcje.org

Konto EURO:
44 1090 1056 0000 0001 2028 7013


Więcej zdjęć: