Odwiedzin: 6083 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - Za Tęczowym Mostem (*) - JAZZ, pies, 17 lat, okolice Warszawy (mazowieckie) wstecz

JAZZ (ID: 2183) - Za Tęczowym Mostem (*)Data dodania ogłoszenia: 11:34, 20.01.2017 | Aktualizacja: 06:40, 07.05.2017
Ogłoszenie dodane przez: isadoraJAZZ


Typ sierści:
ID: 2183
Imię: JAZZ
Płeć: piesek
Wiek: 17 lat
Miasto: okolice Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
JAZZ bardzo dziarski jamniczek. Musi być w centrum. Został oddany do schroniska bo właścicielka poszła do szpitala i już nie wróci. Zabraliśmy go do Fundacji, ma domowe warunki.. Jak na jamnisia przystało lubi mieć swoje zdanie, ma ulubione miejsca. Dogaduje się z innymi psami. Ale ma też przyjaciela dołeczka. Tamten zakochany też w Jazzie i stara się leżeć tak aby być jak najbliżej. Wygląda to zabawnie. Dziadek jest pogodny, uwielbia mizianko. Pokochaj uroczego jamnisia, aby był gospodarzem swojego legowiska w nowej kochającej go rodzinie. Niewiele mu trzeba posłanko, jedzonko, spacerki, odrobina chociaż zainteresowania, by poczuł się bezpiecznie i dobrze:)
———
CO POTRZEBA DLA JAZZA poza oczywsitymi kosztami utrzymania?
- fundusze na badania, najpierw podstawowe a jeżeli zajdzie konieczność to oczywiście dokładniejsze
- na pewno musimy zrobić badania układu moczowego i serca
- od tego będzie zależeć dalsze działanie, Jazz ma nieporządek w pycholu i przetokę. Czy coś z tym będziemy robić zależy od decyzji lekarzy i nbadań ser ducha. Musimy brać pod uwage to że Jazz ma 17 lat .
———

Prosimy Was o pomoc, a pod jej pojęciem rozumiane jest zarówno wsparcie finansowe dla psiaka jak i oferta domu. Bardzo na Was liczymy! Niczego psiak tak bardzo nie potrzebuje jak DOMU. Potrzebne jest połączenie woli z sercem, nakazujących przygarnąć psie nieszczęście i zapewnić mu godną przyszłość. Pomóżcie nam utrzymać kolejnego psiaka. Błagamy wręcz o deklaracje stałe nawet najmniejsze. Symboliczna złotówka bywa ceną życia. Potrzebujemy każdej pomocy, chętnie przyjmiemy fanty na bazarki, jak również akcesoria dla psiaków (obroże, smycze, legowiska i inne).

____________________________
Osoby zainteresowane losem Jazza proszone są o kontakt:
DANE KONTAKTOWE:
Dorota Ϡ 507 735 732
e-mail: jamniki@eadopcje.org
_______________________________
Inne:
Kochani
Byłem już bardzo zmęczony. Za mną ~18 lat życia. Te minione pół roku to najlepszy czas w moim życiu. Z dnia na dzień opadałem z sił. Moje nerki nie dawały rady. Ale serce jeszcze grało, jeszcze drygowało. Wiem, że chcieliście aby muzyka grała jak najdłuzęj. Starałem się uwierzcie. Nie dałem rady. Przepraszam Was. Ale tu gdzie jestem jest mi dobrze, jestem pełen sił. Biegam. Musiałem. d wielu dni czułem że zbliża się ta chwila. Tak ciężko już było budzić się. Moi Drodzy ja już jestem za Tęczowym Moście. Tam też gra muzyka, kiedyś jak do mnie przyjdziecie usłyszycie. Nie męczyłem się, ja po prostu zasnąłem. Jestem nadal z Wami ale w innym wymiarze. Nie nie będzie czarnych zdjęć. Ja byłem pogodnym jamnikiem. Niech mój obraz zostanie właśnie taki. W końcu i tak jestem tylko inaczej. Do zobaczenia.
JAZZ zza TĘCZOWEGO MOSTU.

ps czasem coś napisze do Was zza TM. Dziękuje że daliście mi możlłiwość pożyć po królewsku.
________________________________
https://www.facebook.com/events/1625105084452144/


Więcej zdjęć: