Odwiedzin: 6179 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - Za Tęczowym Mostem (*) - NUTKA, suka, 11 lat, Warszawa (mazowieckie) wstecz

NUTKA (ID: 2024) - Za Tęczowym Mostem (*)

Data dodania ogłoszenia: 14:52, 19.07.2015 | Aktualizacja: 18:05, 27.10.2015
Ogłoszenie dodane przez: yunonaNUTKA


Typ sierści: szorstkowłosa
ID: 2024
Imię: NUTKA
Płeć: suczka
Wiek: 11 lat
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
18 kwietnia coś sprawiło, że wybrałyśmy inną trasę niż zaplanowałyśmy. Chyba tak musiało być, bo na swej drodze napotkałyśmy psa, który powoli szedł przed siebie bez celu. Okazało się, że to starsza jamniczka, szybko udało nam się zdobyć jej zaufanie. Bardzo chuda, brudna, z guzami, łyse uszka, uzębienie w tragicznym stanie - serce pękało na widok tak zaniedbanej i smutnej istotki.

Jeden z guzów już się babrał więc trzeba było go szybko wyciąć. Badanie kardiologiczne wykazało początkowe stadium choroby serca, ale jeszcze nie wymagające leczenia. Suni usunięto dwa guzy, oraz 5 zębów, resztę ząbków oczyszczono z bardzo dużego kamienia. Sierść na uszkach zaczęła odrastać.

Nutka ze smutnej i zaniedbanej istotki stała się starszą radosną damą . Kocha ludzi, lecz wybrała sobie swoją ulubioną pańcię z którą chce spędzać najwięcej czasu. Na początku atakowała inne psy, ale całe szczęście teraz już je toleruje (problem jest tylko przy misce, bo broni jedzenia), z jednym młodzieńcem lubi się nawet czasami pobawić.
Ciężko jej zrobić zdjęcia bo ucieka od aparatu, podobnie jest także z czesaniem.

Szukamy dla Nutki kochającego człowieka, który podaruje jej godną i spokojną starość. Najlepiej czułaby się w domu w którym nie ma innych zwierząt, lub jest jakiś spokojny psiak. Nutka lubi sobie pogadać z człowiekiem, więc polecamy ją dla osób, które mają mało czepliwych sąsiadów.


----
Jeśli ktoś z Państwa może wesprzeć Nutkę grosikiem to będziemy bardzo wdzięczni za pomoc. Koszt badań i leczenia to ok. 1200 zł, dla naszej malutkiej fundacji to ogromna kwota.

Fundacja "Psiegrane Marzenia"
Konto: 98 1540 1287 2049 5713 2976 0001 lub paypal: psiegrane@gmail.com
z dopiskiem: darowizna na cele statutowe - NutkaWięcej zdjęć: