Odwiedzin: 6136 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - CONCHITA, suka, 4 lata, okolice Warszawy (mazowieckie) wstecz

CONCHITA (ID: 1698) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 11:09, 31.05.2014 | Aktualizacja: 22:41, 22.12.2015
Ogłoszenie dodane przez: isadoraCONCHITA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1698
Imię: CONCHITA
Płeć: suczka
Wiek: 4 lata
Miasto: okolice Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
¤ CONCHITA ¤
Cóż mam napisać? ...
™Ś™Ś Nie zawsze życie układa się tak jak zaplanujemy. Ono najczęściej pisze własne scenariusze. Zwłaszcza zwierzakom. To kolejna jamnisia zapewne miała dom, ale niestety€Ś

Ta jamniczka została znaleziona przywiązana do słupa, w centrum Warszawy. Lał deszcz, ona przywiązana, ludzie przechodzili i szli dalej. Gdyby nie fakt, że w kimś obudził się człowiek przez duże "C". To była Honorata. Nie zastanawiała się ani chwili, zabrała do domu, dała ogłoszenie, wywiesiła w okolicy plakaty. Nikt się nie zgłosił, po śliczną jamnisię. Dostała na początek coś swojego - swoje imię - Conchita.

Od pierwszego dnia gdy zobaczyłam sunię nabrałam podejrzeń, że jest szczenna. Umówiliśmy sterylkę w najszybszym możliwym terminie. W czasie zabiegu okazało się, że była we wczesnej ciąży, na dodatek z początkami ropomacicza. Najprawdopodobniej ci u których była zorientowali się, że sunia €žzaciążona€, wiec wystawili psinę na pastwę losu.

Conchita jest przemiłą sunią, czystą. Jest bardzo przyjazna i nakolankowa.

Przed Conchitą jest jeszcze szmat życia. Powoli otwiera się na człowieka, przyjmuje jego pieszczoty, tuli się z westchnieniem, które pewno oznacza: "Już nie zostawiaj!" Jak bardzo musi cierpieć tak odtrącone zwierzę??? OdpowiedĹş można zaledwie sobie wyobrażać... Istnieje wielka szansa, że pyszczek CONCHITY rozświetli wkrótce promienny uśmiech. Już teraz, poszukiwany jest dla niej nowy, docelowy domek, który pokaże, że człowiek to nie znaczy PORZUCENIE.

Inteligentna, ładnie jeżdżąca samochodem, tolerująca towarzystwo innych, niedużych psów, będzie prawdziwą ozdobą człowieka i ciepłą przytulanką - towarzyszką marzeń sennych.


Inne:
 Chciałabym Ci powiedzieć,
jeżeli jesteś smutny z powodu nienawiści w świecie,
nie płacz i nie trać nadziei, ale zrób coś,
nawet coś małego! ž

Po prostu wpłać €žgrosz€ na CONCHITĘ

Zapraszamy Osoby zainteresowane losem CONCHITY i pomocą dla jamnika. Mile widziane odwiedzanie eventu, udostępnianie, jak i każdy grosz który pozwoli nam utrzymać kolejnego jamnika w potrzebie.
----------------------------------------------------------------

ž¨ DANE KONTAKTOWE:
Dorota Ϡ 507 735 732
e-mail: jamniki@eadopcje.org

----------------------------------------------------------------
Prosimy Was o pomoc, a pod jej pojęciem rozumiane jest zarówno wsparcie finansowe dla psiaka jak i oferta domu. Bardzo na Was liczymy! Niczego psiak tak bardzo nie potrzebuje jak DOMU. Potrzebne jest połączenie woli z sercem, nakazujących przygarnąć psie nieszczęście i zapewnić mu godną przyszłość. Pomóżcie nam utrzymać kolejnego psiaka. Błagamy wręcz o deklaracje stałe nawet najmniejsze. Symboliczna złotówka bywa ceną życia. Potrzebujemy każdej pomocy, chętnie przyjmiemy fanty na bazarki, jak również akcesoria dla psiaków (obroże, smycze, legowiska i inne).
----------------------------------------------------------------

ž¨ Fundacja SOS dla Jamników
Bank Zachodni WBK S.A
30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
Karolkowa 80/82/22
01-193 Warszawa
W tytule przelewu: DAROWIZNA CONCHITA

Przelewy zagraniczne:
IBAN PL 30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
SWIFT WBKPPLPP

PayPal: jamniki@eadopcje.org

Konto EURO:
44 1090 1056 0000 0001 2028 7013
WYDARZENIE:
https://www.facebook.com/events/1436249673301362/


Więcej zdjęć: