Odwiedzin: 20791 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - Za Tęczowym Mostem (*) - Mieszko, pies, 2 lata, Boguchwała k. Rzeszowa (podkarpackie) wstecz

Mieszko (ID: 1651) - Za Tęczowym Mostem (*)

Data dodania ogłoszenia: 01:09, 21.03.2014 | Aktualizacja: 19:34, 12.07.2015
Ogłoszenie dodane przez: karlkaMieszko


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1651
Imię: Mieszko
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata
Miasto: Boguchwała k. Rzeszowa
Województwo: podkarpackie

Status: Za Tęczowym Mostem (*)

Charakter:
Mieszko jest przede wszystkim psem bardzo lękliwym, na każdą sytuację wywołującą u niego stres reaguje agresją. Brak jakiejkolwiek socjalizacji, zarówno w odniesieniu do ludzi jak i innych psów, widoczny jest gołym okiem. Przed Mieszkiem długi i żmudny proces oswajania się ze światem, który obecnie jawi mu się jako jeden niekończący się ciąg zagrożeń. Poszukujemy dla niego domu bez dzieci i bez innych zwierzaków (ewentualnie z drugim bardzo spokojnym i zrównoważonym psem). Do głosu dochodzi również podwórkowa natura Mieszka - bardzo donośnie obszczekuje inne psy i przechodniów, odradzamy raczej jego adopcję osobom mieszkającym w bloku. Pod tą lękliwą skorupką kryje się jednak młody pisak bardzo potrzebujący ciepła i poczucia bezpieczeństwa, w stosunku do wolontariuszek z którymi się już oswoił jest bardzo przyjazny, non stop domaga się pieszczot których do tej pory ewidentnie brakowało mu w życiu. Nowych właścicieli czeka na pewno wiele pracy nad wspólnymi relacjami z Mieszkiem i duża odpowiedzialność, tego psa trzeba nauczyć życia na nowo.


Inne:
Mieszko trafił do nas bardzo zaniedbany. Pazury w momencie przyjęcia do przytuliska były tak długie, że uniemożliwiały mu normalne chodzenie, przez co teraz ma lekko pokrzywione łapki. Nie ma się jednak czemu dziwić skoro do tej pory mieszkał w ...chlewiku. Jego pani zmarła, rodzina nie chciała się nim zajmować. Wierzymy, że w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny, psiak dzięki tym z pozoru smutnym wydarzeniom dostał szansę na nowy start w życiu.


Więcej zdjęć: