Odwiedzin: 14503 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - ALEXIS, suka, 18 miesięcy, Kraków (małopolskie) wstecz

ALEXIS (ID: 1310) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 11:24, 16.04.2013 | Aktualizacja: 11:55, 26.06.2013
Ogłoszenie dodane przez: seffiALEXIS


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1310
Imię: ALEXIS
Płeć: suczka
Wiek: 18 miesięcy
Miasto: Kraków
Województwo: małopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Tak było

To jest Alexis, sunia, która trafiła do schroniska mocno poturbowana. Świadkowie wydarzenia twierdzili, że skoczyła z wiaduktu... samobójczyni. Nie wierzę takie rzeczy, było ślisko, mogło się stać wiele rzeczy. Fakt pozostaje faktem, że trafiła do schroniska ze złamaną łapką i w złym stanie psychiki. Niunia jest malutka, a samym spojrzeniem, niesamowicie smutnym, łamie serce na kawałeczki. Boi się, nie umie się odnaleźć, jest strasznie smutna. Odważyła się brać ode mnie jedzonko z ręki. Pozwoliła się głaskać, wciśnięta w kącik. Nie wiem, jakie było jej życie zanim spadła z wiaduktu, ale nie umie zaakceptować tego obecnego. Dlatego bardzo proszę o dom dla niej, choćby tymczasowy. Powinna trafić do ciepła, do wspaniałych opiekunów. Choćby tymczasowych. Nie powinna zostawać w schronisku. Sunia jest malutka, jamniczkowata, z nieco dłuższą sierścią. Urocza. Chciałabym, aby znów zaczęła żyć


Inne:
❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁
NEWSY Z DOMU TYMCZASOWEGO ALEXIS
❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁
✈ 5.IV.
"Alexis bardzo potrzebuje człowieka, piszczy wrecz za nim, jak tylko może to wdrapuje sie łapkami na moje kolana i w ten sposób nieśmiały prosi o zajęcie sie nią, jak już jest na rękach to sie wtula w człowieka i może tak leżeć przytulona i leżeć.
Dzisiaj gdy została sama zajęła się tapetą, dziwie sie jak taka malutka drobinka potrafi zrobić taki przemiał. Ciągle mam nadzieję że to tylko takie początkowe, żeby potem nie było problemu ze znalezieniem jej domku stałego.
Aha, dzisiaj doszły piękne stylowe szeleczki żółto - rude wraz z brązową smyczką, od taks, bardzo dziękuję . Zrobię jutro zdjęcie.
[...]
Nie wiem jak jamniczki mają jeśli chodzi o ogonki, czy im też tak zwisają ale to zapytam na wizyce u pani wet jutro jak pojdziemy. A potem pewnie trzeba będzie zrobić prześwietlenie, to nam pewnie wet już powie na wizycie.
Jeszcze jedna rzecz, zauważyłam na łapce piaty pazurek, tylko taki dziwnie zwisający.
Zastanawiam sie czy ktoś jej jakoś specjalnie nie zrobił krzywdy bo ona bardzo sie boi i ucieka jak ktoś sie nad nią pochyla czy wyciąga ręce."
❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁
✈ 6.IV.
"Już po wizycie u weta. Stałyśmy z dwie godziny do pani doktor .
Pani wet zbadała i oglądnęła sunie, i tak zęby do zrobienia bo osad i zapaszek,
łapka jest dopiero co po zdjęciu gispu wiec moze jeszcze na nią nie chodzić tak jak na normalnej, wg pani wet widoczne jest uszkodzenie nadgarstka, ale nie potrzeba robić zdjęcia bo sunia chodzi na łapke i z czasem powinna ją rozchodzić, robienie operacji miało by bardziej kosmetyczny efekt, po prostu łapka nie zrosła sie za ładnie ale jest sprawna. Obydwie przednie nóżki są lekko zakrzywione ale to ponoć jamnicze. Ogonek, zresztą zobaczyłam na zdjęciach że jamniki tak mają, jest sprawny i wszystko z nim w porządku. Zostały wycięte kudełki i podcięty piąty pazurek na tylnej łapce. Trzeba tylko wziąć kał do badania, zrobimy to w tygodniu, dostałyśmy pojemnik, koszt badania to 20zł. "
❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁❁


Więcej zdjęć: