Odwiedzin: 705 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - LUNA, suka, 4 miesiące, Warszawa (mazowieckie) wstecz

LUNA (ID: 1199) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 22:28, 28.01.2013 | Aktualizacja: 12:48, 31.01.2013
Ogłoszenie dodane przez: isadoraLUNA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1199
Imię: LUNA
Płeć: suczka
Wiek: 4 miesiące
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Tydzień przed świętami Bożego Narodzenia....do jednego z warszawskich schronisk przyszła Pani z zawiniątkiem twierdząc, że znalazła psiaka, ale nie może go zatrzymać. Sunia miała nowiutką czerwoną obróżkę, pachniała domem i ledwo skończyła 4 miesiące.

Dobre dusze, który na szczęście były tego dnia w schronisku, przejęły sunię, nim "właścicielka" zdążyła ją oddać na pewną śmierć - tak młody szczeniak długo by nie przeżył w schronisku w zimnej budzie i bez szczepień.

Sunia trafiła do domu tymczasowego pod Warszawą, tam szybko okazało się co było powodem oddania suni- kompletnie nie umiała zachować czystości w domu i była uczulona na większość karm- ciągle się drapała.

W DT sunia już po 2 tygodniach wypuszczania jej na dwór co go godzinę, nauczyła się prosić o wyjście. W nocy jest wstanie wytrzymać nawet i 10 godzin. Obecnie mieszka w domu z rocznym dzieckiem, któremu pozwala na wszystko (zabierać zabawki, jedzenie) oraz z 5 cioma kotami, na dworzu towarzystwa dotrzymują jej duże psiaki, których kompletnie się nie boi i nie wchodzi z nimi w żadne konflikty, wręcz zaskarbiła sobie miejsce w sercu przywódcy stada, który oddaje jej swoją kość lub pozwala podjadać ze miski.

Sunia jest kochanym psiakiem, bardzo mądrym, zna komendę na miejsce - co jest ważne u jamników, by nie "weszły na głowę" Pozostawiona sama w domu w pierwszej chwili trochę płacze, ale zaraz uspokaja się i idzie spać. To nadal psie dziecko, więc będzie potrzebowała swoich zabawek i twardych gryzaków do gryzienia, ale świetnie rozumie które jej wolno, a które należą do dziecka.Inne:
Sunia jest odrobaczona 3 razy, będzie zaszczepiona i wysterylizowana. Czeka na swojego Pana/Panią, do którego będzie mogła się przytulać- baaaaardzo tego potrzebuje!

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta przed adopcyjna w nowym domu.


Więcej zdjęć: