Odwiedzin: 10891 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)


Aria (suczka)


TENOR (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - KARMEL, pies, 6 lat, Nowy Targ (podkarpackie) wstecz

KARMEL (ID: 993) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 00:00, 18.10.2012 | Aktualizacja: 00:03, 15.11.2012
Ogłoszenie dodane przez: isadoraKARMEL


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 993
Imię: KARMEL
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat
Miasto: Nowy Targ
Województwo: podkarpackie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Karmel to uroczy 6-cio letni pies, mix jamnika miniaturowego. Bardzo przyjacielski i łagodny. Został zabrany z miejsca, gdzie niezauważany przez nikogo tęsknie patrzył zza krat. Schronisko to nie miejsce dla takiego malucha, króciutkie futerko nie daje dostatecznej ochrony przed zimnem. Karmel miał małe szanse aby przetrwać zbliżającą się zimę. Został zabrany do domu tymczasowego, gdzie okazał się energicznym i pełnym temperamentu psem, bardzo ładnie dogaduje się z innymi psami pod warunkiem, że nie są agresywne.

Kotów niestety nie lubi, próbuje na nie zapolować. W mieszkaniu zachowuje czystość, potrafi zostać sam i nieźle chodzi na smyczy.Inne:
Karmel jest zaszczepiony, odrobaczony, a przed oddaniem do adopcji zostanie wykastrowany. Nadaje się tylko do mieszkania.

Warunkiem adopcji jest pozytywny wynik wizyty przed adopcyjnej i podpisanie umowy .


Prywatne schronisko znajduje się na tzw. końcu Świata, na Podhalu. Trafiają tam psy z pod Krakowa, a także z niektórych miast i wsi w Malopolsce. Rzadko kto ich tam szuka, dlatego klatka pozostaje ich domem na zawsze.

Tam znajduje się ten drobiażdżek, w oczach strach i chyba nawet nie wie co to nadzieja.


Więcej zdjęć: