Odwiedzin: 64313 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - KINIA, suka, 10 lat, Inowrocław (kujawsko-pomorskie) wstecz

KINIA (ID: 978) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 11:55, 11.10.2012 | Aktualizacja: 07:27, 05.11.2012
Ogłoszenie dodane przez: IsadoraKINIA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 978
Imię: KINIA
Płeć: suczka
Wiek: 10 lat
Miasto: Inowrocław
Województwo: kujawsko-pomorskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Tak napisała opiekunka:

Kinia trafiła do mnie ekspresowo i zupełnie niespodziewanie. Dopiero co jednymi drzwiami oddałam do adopcji Zidanka, a ona weszła drugimi. To miał być pies dla mojego znajomego, ale adopcja się nie powiodła i Kinia pozostała u mnie na DT. Teraz szukam jej nowego domku. Myślę, że taki domek szybko w niej się zakocha bo Kinia jest mądrą suczką. Najbardziej urzeka mnie jej zdolność kalkulacji, sunia zawsze wybiera to co jest dla niej w danym momencie najlepsze. Na ten przykład gdy wychodzę z nią i moimi psami na spacer, a pada deszcz to Kinia tylko siknie na trawkę i wcale nie ma ochoty ślepo za nami iść dalej, my robimy tradycyjnie rundkę wokół bloku, a ona w tym czasie czeka sobie na nasz powrót pod klatką

Kinia w lipcu skończyła 10lat, to pewnie stąd ta jej roztropność i mądrość. Sunia od początku bacznie przyglądała się naszemu życiu i bardzo szybko się w nie wtopiła. Dlatego chciałabym znaleźć jej nowy domek jak najszybciej bo nie chcę, aby za bardzo się do nas przyzwyczaiła. Sunia jest u nas już trzeci tydzień, od 19 września.

Akceptuje nasze psy, choć na ulicy lubi sobie na obce poszczekać. Z kotem rodziców to nie wiem jak będzie bo jeszcze tego nie sprawdzałam. Do dzieci ma stosunek OK., lubi się bawić z moją córką, ale najbardziej to uwielbia jeździć samochodem.


Inne:
Kinia jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Trzeba jedynie uważać u niej z nadwagą bo dziewczyna lubi sobie dużo zjeść, zwłaszcza domowe gotowane jedzonko, no bo Kinia po prostu, tak jak wszystkie jamniki, jest łakomczuszkiem.


Więcej zdjęć: