Odwiedzin: 985 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

TENOR (piesek)


Maks (piesek)


Jacek (piesek)


Aria (suczka)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - JAMNICZEK, pies, 4 miesiące, Warszawa (mazowieckie) wstecz

JAMNICZEK (ID: 939) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 10:41, 18.09.2012 | Aktualizacja: 13:01, 21.09.2012
Ogłoszenie dodane przez: isadoraJAMNICZEK


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 939
Imię: JAMNICZEK
Płeć: piesek
Wiek: 4 miesiące
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Tak pisze osoba która zgłosiła psiaka:

Piesek trafił do nas wczoraj. Sąsiadka zauważyła jak z samochodu, który zatrzymał się na naszej ulicy, ktoś wyrzucił coś z bagażnika na pustą działkę obok nas. Myślała, że to śmieci, bo aż "huknęło" - ale niestety okazało się, że to żywe stworzenie. Niestety sąsiadka nie zdążyła spisać numerów rejestracyjnych tego samochodu.

Mężowi udało się wydostać tego psiaka zza ogrodzenia. Pojechalimy z nim do weterynarza, gdzie Pani doktor stwierdziła, że piesek ma ok. 4 miesięcy, a jego stan ogólny jest dobry i nie wymaga leczenia. Na nasze pytanie, że wydaje nam się, iż troszeczkę "dziwnie" (jakby nie do końca koordynował swoje ruchy biegnąc) porusza tylnymi łapami powiedziała, że wg. niej nie ma się czym martwić bo to tylko i wyłącznie wina braku witamin - kilka tygodni pobierze odpowiednie preparaty i będzie ok. Piesek wczoraj został odrobaczony (odrobaczanie ma być powtórzone za tydzień) oraz odpchlony. W dniu jutrzejszym pojedziemy go jeszcze zaszczepić. Psinka ma już na swoim stanie preparat witaminowy (z którym oczywiście pojedzie do nowego domu) - bierze go od wczoraj. Jutro kupimy także drugą dawkę lekarstwa na robaki.

Jeśli chodzi o jego osobowość, to jest bardzo radosny, łasi się do ludzi, typ który zalizałby z radości. Niemniej jednak, widać że w pierwszej chwili kontaktu z obcym człowiekiem totalnie się poddaje- jakby się bał, że ktoś mu coś zrobi. Nie było okazji sprawdzić, jak zachowuje się przy dzieciach ale on raczej z tych co lubi wszystkich. Z kotem chciał się bawić. Od wczoraj ani razu nie załatwił się w domu.Inne:
Widać, że duszę ma jamniczą, więc nadaje się na psa typowo domowo-kanapowego absolutnie żaden kojec w jego wypadku nie wchodzi w grę.


Więcej zdjęć: