Odwiedzin: 5154 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - sieroty, suka, 7 lat, Nowy Tomyśl (wielkopolskie) wstecz

sieroty (ID: 936) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 01:57, 16.09.2012 | Aktualizacja: 01:42, 27.10.2013
Ogłoszenie dodane przez: isadorasieroty


Typ sierści: szorstkowłosa
ID: 936
Imię: sieroty
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat
Miasto: Nowy Tomyśl
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Do przytuliska, w którym Stowarzyszenie Łapa pomaga, trafiło 7 małych psiaków (w różnym wieku) od faceta, który dom zamienił na więzienie.
Przez pierwsze 2 miesiące nie było można ogłaszać psinek, sterylizować, bo nie było podpisanego zrzeczenia. Facet miał zamiar je odebrać po wyjściu z paki. Teraz już zrzeczenie się psów jest i można zabrać się za szukanie im nowych domków.

Niestety dwie psinki nie doczekały nie odnalazły się w schroniskowych warunkach, próbowały się wydostawać z kojca,
w rezultacie czego udusiły się.

Do adopcji zostały więc 3 suczki i 2 samce.
Jedna z suczek, mix jamnika, czarna podpalana - wszystkiego się boi, a najbardziej człowieka. Gdy tylko zbliża się ktoś do kojca, ona ucieka do budy, tam wciska się w najciemniejszy kąt i udaje, że jej nie ma.

Kolejna suczka i samiec są w typie jamnika szorstkowłosego. Chłopak początkowo bronił swojego kojca, nie można było do niego wejść. Teraz już się oswoił i otaczającą go rzeczywistością, miejscem. Już podchodzi na zawołanie do krat, można go karmić z ręki, przy czym jest bardzo delikatny Można go głaskać, a on wesoło merda ogonkiem Suczka została dwa dni temu wysterylizowana, pozytywna suczka, nadal trochę przerażona otaczającą ją rzeczywistością.

Kolejna to szaro-czarna kudłaczka, najmniejsza z nich wszystkich. Nie miałam możliwości spojrzenia w zęby, ale wg opiekuna psów, suczka jest młoda. I piąty z gromady to biszkoptowy gładkowłosy psiak, typowy kundelekInne:
Potrzebne są domy tymczasowe, żeby poznać charaktery tych psiaków. Nawet nie wiadomo, czy u tego faceta mieszkały w domu, czy na podwórku.

Wszystkie psiaki są zaszczepiony p-ko wściekliźnie i na wirusówki, odrobaczone oraz suczki wysterylizowane.


Więcej zdjęć: