Odwiedzin: 9080 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - BYSTRY, pies, 4 lata, Gaj k/Śremu (wielkopolskie) wstecz

BYSTRY (ID: 888) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 01:21, 21.08.2012 | Aktualizacja: 22:29, 09.12.2012
Ogłoszenie dodane przez: isadoraBYSTRY


Typ sierści:
ID: 888
Imię: BYSTRY
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata
Miasto: Gaj k/Śremu
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Tragiczna historia Bystrego – psiaka w typie jamnika, majacego zaledwie 4 lata.
Bystry nie chciał sam opowiedzieć o tym co mu się przydarzyło.. Trochę mu pomogłam, żeby się otworzył i wreszcie opowiedział o sobie. Od dziecka mieszkał w domu patologicznym.. Niestety alkohol lał się strumieniami. Zero szacunku dla człowieka, jeszcze mniej szacunku dla psa.. Nie wiedział, że jest inne życie, bał się odejść w nieznane. Aż stała się TRAGEDIA.
Pewnego wieczoru znów się upili.. i zaczęli bić BYSTREGO.. Płakał, piszczał, ale to jeszcze bardziej ich nakręcało. Zaczęli kopać, rzucać o ścianę, uderzać o podłogę.. W pewnym momencie Bystry z bólu, cierpienia, lecącej krwi stracił przytomność.. Wystraszyli się, zapakowali na rower i wywieźli i wyrzucili do rowu. Znalazł go jeden Pan, który adoptował od nas Tadzika (inny jamnik).

Od razu zadzwonił do nas. My w samochód po psiaka. Widok był koszmarny, ale oddychał. Szybko do kliniki, wiele czasu tam spędził, wiele ran odniósł, wiele ran pozostało. Niestety od bicia jedno oczko wypłynęło.

Ale... BYSTRY do dziś kocha człowieka. Kocha się przytulać. Kocha zabawę. Jest cudownym psem, którego ja osobiście nie rozumiem, bo na jego miejscu bym zagryzła każdego człowieka. Jest cudowny i szuka cudownego domu.Więcej zdjęć: