Odwiedzin: 3755 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - ELWIRA, suka, 3 lata, okolice Warszawy (mazowieckie) wstecz

ELWIRA (ID: 880) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 02:11, 17.08.2012 | Aktualizacja: 13:56, 04.10.2012
Ogłoszenie dodane przez: isadoraELWIRA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 880
Imię: ELWIRA
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata
Miasto: okolice Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Jamniczka Elwira – 3 lata, synek Kokosz ok. 1 roku.

W lipcu 2012 biegała wraz ze swoim synkiem na terenie działek w okolicy Piaseczna. Dokarmiane przez starsza kobietę, która myślała, że pieski przychodzą do niej gościnnie. Bardzo przyjazne, kontaktowe, łagodne, ufne. Niestety, kiedy wyjeżdżała okazało się, że pieski są niczyje. Nikt z działkowiczów ich nie znał. Zostały zabrane i przewiezione do domu tymczasowego pod Warszawą.

Suczka jest typowym jamnikiem, synek Kokosz zdecydowanie pomieszany. Elwira na pewno była rozpieszczana. W domu czuje się rewelacyjnie, wskakuje do łóżka, na krzesła, fotele. Jest bardzo przyjazna, uwielbia głaskanie, przy człowieku chce być cały czas. Jest sunią żywiołową. Synek Kokosz w przeciwieństwie do mamy jest "ciapą" ma ok. 1 roku. Elwira na podwórku biega za kotem, kiedy kot biegnie, zawołana wraca natychmiast. W domu może spać z kotami na jednym posłaniu, wcale nie zwraca uwagi na kocie towarzystwo. Suczka może bez problemu zamieszkać z drugim pieskiem lub kotkiem.

W dniu, kiedy pieski były przywiezione do domu tymczasowego lek. wet. stwierdził, że są w bardzo dobrej formie - młode, zdrowe. Nie były długo bezdomne, może jednak zdarzy się cud i ktoś je rozpozna, może po prostu zgubiły się. Jeżeli nie to szukamy nowego domu.Inne:
Rodzina która zaadoptuje Elwirę będzie miała super fajnego pieska. Jeżeli ktoś zdecyduje się zaadoptować Mamę z Synkiem będzie miał wspaniałych towarzyszy życia. Wiernych, kochających.

Dwa pieski to nie jest problem, kiedy znają się, są zaprzyjaźnione - jak w tym przypadku. Cała inicjatywa jaką przejawia Kokosz to chodzenie za człowiekiem i upominanie się o pieszczoty ew. naśladowanie mamy.

Zapraszamy do adopcji ELWIRY

KOKOSZ już w Domu


Więcej zdjęć: