Odwiedzin: 1552 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - GINEZ, pies, 6 lat, Milanówek (mazowieckie) wstecz

GINEZ (ID: 867) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 22:30, 06.08.2012 | Aktualizacja: 20:58, 07.09.2012
Ogłoszenie dodane przez: isadoraGINEZ


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 867
Imię: GINEZ
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat
Miasto: Milanówek
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Ginez to najprawdziwszy, piękny jamnik w średnim wieku o prawdziwie „jamniczym” usposobieniu - ruchliwy, szczekliwy, towarzyski, lojalny i wierny właścicielowi ale nieufny i zdystansowany w stosunku do obcych, na których zwykle szczeka a nawet warczy – taki właśnie jest Ginez, jamnik w pełnym tego słowa znaczeniu.

Zanim trafił do schroniska życie go nie rozpieszczało. Miał dom, w którym jednak był nieakceptowany i ewidentnie niechciany. Jak przypuszczamy, bywał zaniedbywany i dręczony przez dzieci, na pewno też doświadczał przemocy fizycznej. Mimo wszystko jednak to był jego dom, który kochał i któremu był wierny. Niestety na nic zdała się jego miłość i lojalność… został oddany do schroniska. Gdy do nas trafił był przerażony, warczał na nas i traktował jak wrogów, nie dawał do siebie podejść.

Staraliśmy mu się nie narzucać ze swoją obecnością i dostosowywać do tego na ile on sam życzył sobie naszej obecności. Daliśmy mu tyle czasu ile potrzebował, karmiliśmy i czekaliśmy. Nasza cierpliwość i zrozumienie dla Gineza szybko została wynagrodzona. Ginez bardzo się uspokoił, zadomowił i zaczął nas traktować jak swoich ludzi :)

Wita nas wesoło, okazuje nam coraz więcej zaufania, sam dopomina się uwagi. Chętnie chodzi na spacery. Lubi być głaskany, delikatnie przytulany. Szukamy dla niego domu, w którym zostanie doceniony i pokochany - najchętniej wśród miłośników rasy, których przecież nie brakuje…


Inne:
szczepienie p. wściekliźnie: tak
szczepienie p. wściekliźnie: tak
odrobaczenie: tak


Więcej zdjęć: