Odwiedzin: 1008 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - JAMNIK IDEAŁ, pies, 18 miesięcy, Kędzierzyn-Koźle (opolskie) wstecz

JAMNIK IDEAŁ (ID: 836) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 02:37, 16.07.2012 | Aktualizacja: 23:10, 22.07.2012
Ogłoszenie dodane przez: isadoraJAMNIK IDEAŁ


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 836
Imię: JAMNIK IDEAŁ
Płeć: piesek
Wiek: 18 miesięcy
Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Województwo: opolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Około 3 tygodni temu do zaprzyjaźnionego gospodarstwa przybłąkał się czarny podpalany 99% jamnik. Bardzo szybko się zadomowił i myśli sobie w tej małej główce, że znalazł swoje miejsce na ziemi. Niestety w najbliższej przyszłości nastąpi zmiana właściciela gospodarstwa i wszystko co żyje musi się wynieść.

W pierwszej kolejności szukaliśmy mu nowego domu w najbliższej okolicy, poszła informacja do lokalnych mediów, wici wsród znajomych rozesłane. Na razie bez rezultatu. Było kilka telefonów, ale na razie nie przekłada się to na konkrety.

Z obserwacji pieska można wywnioskować, że był psem domowym, jeździł autem i najprawdopodobniej został z auta wyrzucony.
Jest młody, może mieć około roku (no może w porywach 2), ładny, zdrowy, czysty, zadbany.

Jest bardzo towarzyski, kontaktowy, łagodny, przymilny, lubi głaskanie i pieszczoty, bez problemu dogadał się z miejscowymi psiakami, nie goni kotów, nie reaguje na 2 kury przechadzające się po podwórku, ma zdrowe podejście do koni tzn. nie boi się ale trzyma dystans i nie szczeka. Lubi dzieci, w ogóle jest bardzo, bardzo miłym i sympatycznym pieskiem.Więcej zdjęć: