Odwiedzin: 64126 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - Max, pies, 6 lat, Dalabuszki (wielkopolskie) wstecz

Max (ID: 809) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 23:25, 01.07.2012 | Aktualizacja: 23:27, 24.08.2012
Ogłoszenie dodane przez: maxMax


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 809
Imię: Max
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat
Miasto: Dalabuszki
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Max…kiedyś bezgranicznie kochany przez właściciela. Teraz z powodu śmierci swojego pana zamieszkał w schronisku. Jest niewielkim pieskiem, w sam razy, aby trzymać go na kolanach, na których będzie czuł się najlepiej. Max bardzo lgnie do człowieka i pragnie jego bliskości. Bez problemu dogaduje się z innymi psami. Bardzo ładnie i spokojnie spaceruje na smyczy. Nasz 6-cio letni podopieczny będzie świetnym przyjacielem dla każdego, kto zechce go pokochać. Będzie świetnie czuł się zarówno w mieszkaniu w bloku, jak i w domu z ogrodem.Max bierze udział w szkoleniu lira.Szkolenie to ma na celu nauczenie psa podstawowych komend np. siad i leżeć. Dając mu dom odmienisz jego los na lepsze! Warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Jeśli chcesz dać Maxowi dom zadzwoń(proszę dzwonić po godzinie 16.00-23.00)

Warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna, podpisanie umowy oraz koszty adopcji w kwocie 30 zł( czip, szczepienia , książeczka zdrowia)Więcej zdjęć: