Odwiedzin: 3799 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - FILIPEK, pies, 30 miesięcy, Toruń (kujawsko-pomorskie) wstecz

FILIPEK (ID: 796) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 23:06, 27.06.2012 | Aktualizacja: 22:02, 16.09.2012
Ogłoszenie dodane przez: isadoraFILIPEK


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 796
Imię: FILIPEK
Płeć: piesek
Wiek: 30 miesięcy
Miasto: Toruń
Województwo: kujawsko-pomorskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Jest to bardzo pogodny jamnik, o psach tej rasy mówi się, że mają wielką osobowość w niewielkim ciele. Jego piękne duże oczy potrafią sprawić, że zrobimy dla niego wszystko. Ten słodziak ma w sobie bardzo dużo ciepła i energii, którymi od razu zaraża człowieka. Na wszystko reaguje z entuzjazmem. Bardzo lubi bawić się z innymi czworonogami, zwłaszcza płci przeciwnej. Chętnie przyjmuje pieszczoty, nie przestaje merdać ogonkiem.

W sezonie z wielką radością pomoże przyszłemu właścicielowi przekopać ogródek i wypielić wszystkie chwasty, poza sezonem lepiej mieć go na oku - kopanie to jego wielka pasja.

Na smyczy chodzi ładnie. Jest to bardzo mały psiaczek o krótkich łapkach, może mieć z czasem typowe dla tej rasy problemy z wchodzeniem po stromych schodach.


Inne:
Filipek - 2,5 roku - poz. 555/12

Jeśli zdecydują się Państwo na niego, musicie mieć na uwadze to, że najprawdopodobniej już zawsze będziecie mieć jamnika w swoim domu – ta rasa zaraża miłością :)


Więcej zdjęć: