Odwiedzin: 14487 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - TOFFIK, pies, 3 lata, Warszawa (mazowieckie) wstecz

TOFFIK (ID: 795) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 23:02, 27.06.2012 | Aktualizacja: 18:41, 10.07.2012
Ogłoszenie dodane przez: isadoraTOFFIK


Typ sierści:
ID: 795
Imię: TOFFIK
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Jest to typowy bardzo radosny i ruchliwy jamniczek. Mówi się, że klasyczny jamnik to około jeden metr merdającej miłości – ten psiaczek jest baaaardzo długi ;-) Cały czas jest wesoły, pogodny i zadowolony, nowy pan nie będzie się mógł przy nim nudzić.

Potrafi chodzić na smyczy, jednak troszkę ciągnie - zawsze wie dokąd chce iść. Jest małym pieskiem o dość zrównoważonym charakterze, jest czujny i uważny. Nie przestaje merdać ogonkiem, bardzo lubi pieszczoty i zabawy, trzeba podczas nich uważać bo bardzo wysoko skacze. Uwielbia biegać, z radością pójdzie na długi spacer. Jednak trzeba pamiętać, że zakazaną aktywnością fizyczną dla jamniczków jest chodzenie po stromych schodach – może to spowodować później problemy zdrowotne.


Inne:
Jamniki z reguły są bardzo przyjazne, szybko przywiązują się do swojego właściciela i są bardzo lojalne wobec niego. Psiak ten będzie znakomitym domowym towarzyszem dla każdego. W stosunku do innych psów jest tolerancyjny.


Więcej zdjęć: