Odwiedzin: 3876 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - KSIĄŻE, pies, 2 lata, Poznań (wielkopolskie) wstecz

KSIĄŻE (ID: 748) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 11:14, 29.05.2012 | Aktualizacja: 07:25, 29.06.2012
Ogłoszenie dodane przez: isadoraKSIĄŻE


Typ sierści: szorstkowłosa
ID: 748
Imię: KSIĄŻE
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata
Miasto: Poznań
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Książę, piękny psiak w typie jamnika szorstkowłosego nieco większych gabarytów został znaleziony w połowie maja 2012 w okolicach Wronek. Ma około 2,5 roku. Jego stan świadczył o dłuższym zaniedbaniu – sfilcowana sierść, dredy, kołtuny, których nie można było rozczesać. Na uchu ślady urazu – może uderzenia, może pogryzienia. Nie można było zostawić pieska bez pomocy. Dlatego przyjechał do Poznania ...pod opiekę Fundacji Animalia i trafił do tymczasowego domu.

Pierwsze zabiegi w gabinecie fryzjerskim, kąpiel i strzyżenie pokazały, jakim pięknym psem jest Książę. Elegancka sylwetka i kolor pieprz i sól – waga ok. 13 kg to cały psiak.

Książę jest nie tylko śliczny – jest łagodny, grzeczny, spokojny. Zna zasady czystości, chodzi na smyczy. Nie niszczy w domu i potrafi zostać sam. Jedyne czego potrzeba psiakowi to własny dom i człowiek do którego Książę mógłby się przytulać. Kawałek kącika w mieszkaniu i spory kawałek w sercu.


Inne:
Książę szuka człowieka, który nigdy go nie porzuci i nie skrzywdzi. Kogoś kto odpłaci opieką, troską i odpowiedzialnością na psią miłość. Pies w domu tymczasowym nie może zostać długo – pilnie szukamy domu dla Księcia.


Więcej zdjęć: