Odwiedzin: 4613 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Jacek (piesek)


Aria (suczka)


Maks (piesek)


KOREK (piesek)


TENOR (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - ISIA, suka, 5 lat, Gdańsk (pomorskie) wstecz

ISIA (ID: 74) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 12:21, 06.01.2011 | Aktualizacja: 23:20, 02.02.2011
Ogłoszenie dodane przez: IsadoraISIA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 74
Imię: ISIA
Płeć: suczka
Wiek: 5 lat
Miasto: Gdańsk
Województwo: pomorskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Isia jest przemiłą suczką w typie jamnika, waży zaledwie 9 kilogramów i cudem wkroczy w Nowy Rok. Jej świąteczno-noworocznym życzeniem jest znaleźć DOM. A zaledwie kilka dni temu była o krok od śmierci.

Malutka Isia ma więcej szczęścia niż rozumku, jak mówi powiedzenie. Jest uciekinierką, dała nogę z jednego ze schronisk dla bezdomnych zwierząt. Isiulka w bardzo zaawansowanej ciąży wykorzystała chwilę nieuwagi pracownika schroniska i rozpoczęła swój bieg po życie.

Na obrzeżach trójmiasta ciężarną sukę poratowali pasażerowie przejeżdżającego samochodu. Tylko oni nie minęli jej pozostawiając na pastwę losu, tylko im w czasie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia los psa nie był obojętny.

Isia dostała szansę! Już dwa dni później zasypiała na stole operacyjnym - dzięki temu żyje. W schronisku czekała ją prawdopodobnie śmierć. Między ciążą a nowym życiem stawiamy odruchowo znak równości, dla Isi ciąża oznaczała śmierć. W tej niewielkiej suczce umarły jej dzieci, tylko natychmiastowa interwencja chirurgiczna mogła sprawić, że ich mama pozostanie przy życiu.Inne:
Udało się Isi uciec przed kostuchą, tylko czy ten pies ma po co żyć? Czy ma dla kogo rozpoczynać kolejny dzień każdego ranka? Czy jeszcze kiedyś w Isiowym małym serduszku zagości ten KTOŚ?

Nadchodzą Święta, czas zadumy i refleksji, okres kiedy znajdujemy chwilę aby zastanowić się na wydarzeniami minionego roku, nad własnym postępowaniem. Może w tym rodzinnym czasie znajdziesz w sercu miejsce dla malutkiej suczki? Może przy Twoim wigilijnym stole stanie mała miseczka dla spragnionego miłości psa?

Może w Nowy Rok wkroczysz z NOWYM PRZYJACIELEM?

Isiulka jest bezproblemową suczką, dogaduje się zarówno z kotami jak i innymi psami. W domu zachowuje czystość, nie niszczy, nie rozrabia, nie ujada zostając w domu bez opiekuna. Podczas spacerów Isia ładnie chodzi na smyczy, w domu uwielbia wylegiwać się na kanapie. Isia jest zmarźluchem więc w nocy pcha się pod kołdrę, ale posłanie koło kaloryfera i przykrycie jej kocykiem załatwia sprawę;)

Suczka przebywa w domu tymczasowym, jest wysterylizowana, zostanie zaszczepiona po okresie rekonwalescencji po przebytej operacji.
Warunkiem adopcji psa jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz spotkanie w ramach wizyty przedadopcyjnej, jak i stały kontakt z nowym właścicielem po adopcji suczki. Malutka Isia ma ok. 5 lat, jest statecznym psem, który doskonale nadaje się do życia zarówno w mieszkaniu, jak i domku
(oczywiście nie jako pies podwórkowy!).

W razie jakichkolwiek pytań związanych za adopcją Isi zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zainteresowanych poznaniem Isi chętnie przyjmiemy kawą i ciastkami:)"

Kontakt w sprawie adopcji Isi ;
Tel: 506 65 68 65
e-mail: wszpasia@poczta.onet.pl


Więcej zdjęć: