Odwiedzin: 11753 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - JAMNISIA, suka, 2 lata, Bodzentyn k/Kielc (świętokrzyskie) wstecz

JAMNISIA (ID: 714) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 23:32, 26.04.2012 | Aktualizacja: 01:17, 07.06.2012
Ogłoszenie dodane przez: IsadoraJAMNISIA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 714
Imię: JAMNISIA
Płeć: suczka
Wiek: 2 lata
Miasto: Bodzentyn k/Kielc
Województwo: świętokrzyskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Od niedawna mieszka pod balkonem. Nie szukała jedzenia, szukała miejsca do zamieszkania. W nocy marznie na ziemi, a w dzień wygrzewa się na słońcu. Cały czas sama. Towarzystwa zwierząt nie szuka, psy jej nie przeszkadzają, ale nie widziałam żeby z jakimkolwiek się bawiła. Na koty w ogóle nie zwraca uwagi. Do człowieka się cieszy.

Początkowo trochę nieśmiała, po kilku dniach karmienia na mój widok odprawia taniec radości. Albo jest taka głodna albo niewybredna bo z wdzięcznością przyjmuje wszystko co jej wyniosę.

Jest śliczną młodą (na moje oko ok 2-3 lata) sunią. W kolorze rudym. Ma biały krawat na szyi :)) Sunia naprawdę kochana. Nie "podlizuje się" od razu do każdego, ale wystarczy okazać jej serce żeby ona nam swoje oddała.


Inne:
Nie mogę patrzeć jak to maleństwo marznie pod balkonem. Obiecałam, że znajdę dla niej dom. Taki z wolnym dostępem do kanapy i rozpieszczajacym ludziem.


Więcej zdjęć: