Odwiedzin: 911 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Aria (suczka)


KOREK (piesek)


PIT (piesek)


TENOR (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - TOFIK, pies, 6 lat, Warszawa (mazowieckie) wstecz

TOFIK (ID: 694) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 16:42, 14.04.2012 | Aktualizacja: 12:28, 07.07.2012
Ogłoszenie dodane przez: IsadoraTOFIK


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 694
Imię: TOFIK
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Tofik być może wolałby w ogóle się nie urodzić, gdyby wiedział co go czeka na tym niby najpiękniejszym ze światów. O jego szczenięcym życiu aż do ukończenia 3 roku życia nie wiemy nic. Kto się nim zajmował, jak się zajmował, czemu trafił do następnego opiekuna wie tylko on i 2 ludzi.

W wieku 3 lat jamnik znalazł się u samotnego 74-letniego pana, bardzo schorowanego, który zajmował się nim na ile pozwalały mu siły, bardzo wątłe zdrowie i rozrusznik serca. 2 tygodnie temu pan Tofika nagle zemdlał na ulicy i trafił do szpitala. Psiakiem zainteresowała się sąsiadka, która oddała go na 2 dni do tragicznego hotelu (nie wiedziała o tym), a po tym czasie jamnik mial trafić na Paluch. Pani, za czyjąś radą zadzwoniła do "Psiego Anioła". Stawaliśmy na głowie, żeby załatwić mu dom tymczasowy. Tofik na tymczasie odżył, aczkolwiek jego zachowanie wskazywało na to, że był bity i zastraszany.

Tofik dochodzi do siebie, po raz pierwszy zobaczył zabawki, powoli uczy się do czego one służą, poznaje nowe smaki, zrobił się radosny i zaczął uśmiechać.


Inne:
Tofik szuka stałego domu i to jak najszybciej, póki jeszcze nie przywykł do domu tymczasowego. Starszy pan po powrocie ze szpitala nie będzie w stanie opiekować się psem, który już prawnie jest pod naszą opieką.

Tofik, piękny, skrzywdzony, ale kochany ok. 6 letni jamnik szuka dobrego, kochającego domu. Komu Tofik skradnie serce???


Więcej zdjęć: