Odwiedzin: 4299 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - GACEK, pies, 3 lata, Warszawa (mazowieckie) wstecz

GACEK (ID: 686) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 21:03, 07.04.2012 | Aktualizacja: 23:59, 19.07.2012
Ogłoszenie dodane przez: IsadoraGACEK


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 686
Imię: GACEK
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Gacek jest mieszańcem jamnika i psa jamnikopodobnego, ale ujawniły się praktycznie same cechy jamnicze oprócz koloru i kiepsko zbudowanej miednicy (nie może do końca usiąść).

Ma ogromne pokłady energii, ale jednocześnie instynkt myśliwski - poleci za każdym gołębiem, biegnącym dzieckiem, kotem czy nawet autobusem. Jest uparty. Przejawia agresję w stosunku do psów płci męskiej. Czasami ma chorobę lokomocyjną, ale nie zawsze - gdzieś tak jedna na trzy jazdy samochodem. Uwielbia ludzi, zdarza mu się zaczepiać przechodniów i zwracać na siebie uwagę. Czasem, kiedy zostaje sam, robi lekki bałagan - wynosi poduszki do innego pokoju, rozwala legowiska, ale nie niszczy.

Jest bardzo czujny, wystarczy mały szum na ulicy i się budzi. Wścieka się, kiedy zamykany w pokoju (np. kiedy przychodzi listonosz). Jest dominujący.Inne:
Zalety: lubi ludzi od pierwszego wejrzenia. Ładuje się na kolana, prowokuje do głaskania, stara się być w centrum uwagi. Jest bardzo inteligentny, ogląda telewizję (a może słucha) i np. szczeka na niedźwiedzie. Mimo tego, że nie lubi samców, ułożył sobie dobre stosunki z jednym dorosłym psim kolegą. Nie boi się weterynarzy. Lubi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne. Nie sprawia większych kłopotów przy misce. Potrafi się zająć sobą i swoimi zabawkami. Jest bardzo ładny, czysty, nie brudzi, ma krótką sierść, która mu praktycznie nie wypada.


Więcej zdjęć: