Odwiedzin: 4775 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - JULKA, suka, 3 lata, Jędrzejów (świętokrzyskie) wstecz

JULKA (ID: 677) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 18:50, 01.04.2012 | Aktualizacja: 03:34, 14.04.2012
Ogłoszenie dodane przez: IsadoraJULKA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 677
Imię: JULKA
Płeć: suczka
Wiek: 3 lata
Miasto: Jędrzejów
Województwo: świętokrzyskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Julka niewielka sunia, która przeszła tak wiele. Sunia została wyrzucona zimą, wyrzucona przez mieszkańca osiedla, koczowała całymi dniami przy pobliskim kiosku, gdzie dokarmiały ją dobre dusze.

Codziennie z nadzieją wracała pod swoją furtkę, na próżno, gdy w domu pojawił się nowy model Julka stała się zbędna. Nie pomogła również wizyta straży miejskiej, mimo iż całe osiedle wiedziało czyim była psem - nikt nie przyznał się do Julki ...

Przez zimę sunia oczywiście zdążyła zajść w ciąże i w takim stanie całe dnie spędzała na ulicy. Teraz zaczyna nowe życie.

Julka jest niewielką sunią, mieszańcem jamnika. Ma ok. 3-4 lata, jest naprawdę niewielka, nakolankowa i spokojnie można ją wziąć na ręce. Waży ok. 8 kg, ma króciutkie łapki. W stosunku do człowieka Julka to niezwykle kochana, przyjazna i kontaktowa sunia.
Inne:
Nie wykazuje lęków, z każdym wita się merdaniem ogona. Jest ufna i kontaktowa. Julka jest niezwykle delikatną i subtelną sunią, bardzo grzeczna, ciuchutka. Domaga się kontaktu z człowiekiem, uwielbia głaski i miziania. To taki nakolankowy model przytulanki. Spokojna, jest raczej typem myśliciela i filozofa, niż żywiołowego psiaka. Cierpliwie znosi zabiegi, nie wykazuje żadnych oznak agresji. Nie jest kłopotliwa, ani nachalna. Jest niezwykle wdzięczna i wpatrzona w opiekuna. Kochana, mądra, uważnie słucha co się do niej mówi. Puszczona luzem ładnie pilnuje się i podąża za opiekunem. Julka ładnie chodzi na smyczy, dobrze znosi jazdę samochodem. Ma dobry kontakt z innymi zwierzętami.


Więcej zdjęć: