Odwiedzin: 3758 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - Figiel, pies, 2 lata, Lublin (lubelskie) wstecz

Figiel (ID: 627) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 19:41, 20.02.2012 | Aktualizacja: 10:38, 12.03.2012
Ogłoszenie dodane przez: StephanieFigiel


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 627
Imię: Figiel
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata
Miasto: Lublin
Województwo: lubelskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Figiel to przyjazny i wesoły psiak, który lubi być w centrum uwagi - w boksie potrafi szczekać, aby człowiek się nim zainteresował. Jest pozytywnie nastawiony do całego świata, dogaduje się również z dużymi samcami, obecnie przebywa ze szczeniakami. Do człowieka łagodny i zabiegający o uwagę, nie wykazuje żadnej agresji. Dogaduje się z dziećmi w wieku szkolnym. Jest to pies typowo proludzki, brak człowieka odchorowuje - np. tracąc wagę.


Inne:
Jakiego domu szuka: Figiel najlepiej nada się do domu, który miał już kiedyś jamnika i wie, co oznacza "jamnicza natura". Potrzebuje opiekuna konsekwentnego, który jasno wyznaczy mu zasady wspólnego życia. Dom raczej aktywny, może być z innymi psami oraz z dziećmi.

Warunki adopcji: Warunkami adopcji jest pozytywne przejście procedur adopcyjnych (ankieta i wizyta przedadopcyjna) oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Transport: W ramach możliwości staramy się zorganizować transport psa do nowego domu za zwrot kosztów paliwa. Nie przesyłamy psów paczkami ani kurierami. Mile widziany odbiór osobisty psa, choć kwestia ta nie ma wpływu na decyzję o adopcji.


Więcej zdjęć: