Odwiedzin: 4179 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - JERRY, pies, 3 lata, okolice Warszawy (mazowieckie) wstecz

JERRY (ID: 605) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 20:15, 04.02.2012 | Aktualizacja: 00:02, 26.05.2012
Ogłoszenie dodane przez: IsadoraJERRY


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 605
Imię: JERRY
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: okolice Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Jerry (3 lata) mieszkał w 'Luksusowej" budzie z desek razem z Figą (sunią w typie dalmatyńczyka/wyżła). Obydwoje zostali zabrani z jednej z podwarszawskich miejscowości w wyniku interwencji.

Jerry był przywiązany 30 cm łańcuchem. Jest psiakiem bardzo żywym i energicznym. Z suczkami zgadza się bez najmniejszego problemu. Z psami niekoniecznie.

W stosunku do człowieka - do rany przyłóż. Lubi głaski i przytulanki. W samochodzie nie czuje się zbyt dobrze, trochę przeżywa jazdę, ale pewnie dziś jechał drugi raz.


Inne:
W klinice dostał leki do uszu, i na wzmocnienie. Ma wyłysiałe placki na uszach, zapewne spowodowane niewłaściwym odżywianiem. Ma blizny na plecach, koło ogona i z boku - wet powiedziała, że to od poparzenia. W klinice został odrobaczony, oczyszczono mu kanały okołoodbytowe (zapchane do granic możliwości.....). Ma bardzo matową sierść i łupież (co widać na zdjęciach).

Jerry przebywa teraz pod Warszawą w DT. Mieszka razem z Fantą w ocieplonej budzie. Nie mamy gdzie go umieścić, więc szukanie nowego domu tymczasowego jest bardzo wskazane.


Więcej zdjęć: