Odwiedzin: 16314 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - Fazi, pies, 8 lat, Kalisz (wielkopolskie) wstecz

Fazi (ID: 560) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 18:24, 02.01.2012 | Aktualizacja: 00:41, 20.01.2012
Ogłoszenie dodane przez: BonsaiFazi


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 560
Imię: Fazi
Płeć: piesek
Wiek: 8 lat
Miasto: Kalisz
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Z charakteru jest jak typowy jamnik: ogromny pieszczoch, ale i indywidualista. Obecnie jest trochę wycofany, zamknięty w sobie, jednak mimo wszystko ciągnie na pieszczoty i do ciepłej kanapy. :) Sam nie zaczepia innych psów, jednak psy często na niego źle reagują.


Inne:
Został znaleziony w lesie, przez pewien czas był dokarmiany przez stróża w pobliskiej firmie i na jej terenie mieszkał. Niestety pozostali pracownicy bili pieska, więc jego opiekun zdecydował, że będzie lepiej dla Faziego, jak go odda. Ze łzami w oczach zostawiał go w schronisku.

Niestety piesek w schronisku nie potrafił się odnaleźć. Był gryziony, nieakceptowany przez inne psy, schudł. Obecnie przebywa w pomieszczeniu pracowniczym obok kuchni, więc dochodzi do zdrowia i nabiera masy ciała, jednak nadal jest bardzo smutny i samotny. Tak źle znosi pobyt w schronisku, że zaczął sam siebie okaleczać: wygryzać sierść na ogonie - niekiedy do krwi.

Również jego ucho, jak widać na zdjęciu, nie jest w najlepszym stanie. Jest to podobno pozostałość po krwiaku i prawdopodobnie już tak zostanie. Pieska czeka jeszcze morfologia i biochemia, by potwierdzić tę diagnozę.

Czego potrzebuje Fazi? Przede wszystkim domu - rozpaczliwie poszukuje domu tymczasowego lub stałego. Ponadto bardzo przyda się wsparcie finansowe na jego dokładną diagnostykę.


Więcej zdjęć: