Odwiedzin: 4926 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - KRECIA, suka, 10 lat, Zielona Góra (lubuskie) wstecz

KRECIA (ID: 557) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 00:18, 02.01.2012 | Aktualizacja: 23:56, 11.01.2012
Ogłoszenie dodane przez: IsadoraKRECIA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 557
Imię: KRECIA
Płeć: suczka
Wiek: 10 lat
Miasto: Zielona Góra
Województwo: lubuskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Mogło być tak: „Wynocha! Nie jesteś już potrzebna! Jesteś stara i brzydka!”
...albo tak: „Było z Ciebie kochane maleństwo, a teraz same problemy.”

Nic nie da gdybanie, jaka scenka rodzajowa stała się udziałem Kreci. Fakt pozostaje faktem, że Krecia miała zniknąć. Krecia błąkała się przy ulicy Ogrodowej w Zielonej Górze. Jest bardzo miłą starszą suczką. Uwielbia ludzi i kontakt z nimi. Jest już starszą sunią co nie oznacza że nie lubi się bawić, jak na swój wiek jest bardzo żwawa. Uwielbia pieszczoty. typowy przedstawiciel rodzaju kanapowca. Na jesień swojego psiego życia, szuka miłego, spokojnego domu z właścicielami którzy ją pokochają.

Krecia to typ psa żyjącego człowiekiem, oddychającego człowiekiem i w człowieka zapatrzonego. W każdej, ludzkiej twarzy szuka akceptacji i tego jednego, jedynego przyzwolenia, oznaczającego odmianę losu.

Ma tylko imię i bagaż lat (10-11), a wraz z nimi ciężar złych doświadczeń, które przywiodły ją do bram schroniska. Odrzucona przez kogoś, komu wiernie służyła. Teraz złożyła na powrót swój los w ludzkie ręce. Przyłączamy się do tych marzeń, wierząc, że kogoś będzie w stanie urzec mądrość jego spojrzenia, łagodność, urokliwe uchole.

Wierzymy, że gdzieś z całą pewnością, jest czyjeś wrażliwe serce, które zechce zabić mocniej dla Kreci. Potrzeba tylko i aż jednego – pomóc odnaleźć się tym dwóch istotom.

Dla Kreci niebem stanie się mały kącik, w którym będzie mogła zwinąć się w kłębuszek, pełna miseczka i miękki tembr głosu. Wystarczy zaledwie uchylić tę niebiańską furtkę, by przekonać się, że Krecia bez chwili wahania zechce ją przekroczyć.

Zegar Kreci tyka !!! Potrzeba jednej dłoni, skłonnej zwolnić wskazówki...


Inne:
Dziesięć głównych powodów by zaadoptować dorosłego psa.
1. Starsze psy nie załatwiają się na podłogę.
2. Starsze psy już nie ząbkują i nie będą żuć twoich butów albo gryźć mebli w miarę jak dorastają.
3. Starsze psy potrafią się lepiej skupić, gdyż zdążyły już złagodnieć. Dlatego też potrafią uczyć się szybciej.
4. Starsze psy nauczyły się co oznacza słowo 'nie'. W przeciwnym wypadku nie zdążyły by się zestarzeć.
5. Starsze psy szybciej dopasowują się do sytuacji, ponieważ zdążyły się już nauczyć jak zostać członkiem stada przez umiejętne porozumiewanie się z resztą grupy.
6. Starsze psy potrafią odpowiedzieć uczuciem, natychmiast gdy tylko znajdą nowy, kochający dom. Potrafią być wdzięczne za drugą daną im szansę.
7. Widzisz co bierzesz: w odróżnieniu od szczeniąt, starsze psy zdążyły już uformować swój wygląd i osobowość. Szczenięta często rozwijają się zupełnie inaczej niż sugerował ich wczesny wygląd.
8. Starsze psy są gotowe natychmiast zostać towarzyszami życia, gotowe do pieszych, samochodowych wycieczek i do każdego innego twojego ulubionego rekreacyjnego zajęcia.
9. Starsze psy pozostawiają ci więcej wolnego czasu gdyż są mniej wymagające niż szczenięta z którymi trzeba się bawić i ciągle nimi zajmować.
10. Przy starszych psach wyśpisz się lepiej, gdyż sa one dostosowane do trybu ludzkiego życia i nie trzeba ich w środku nocy karmić, głaskać, ani wyprowadzać.


Więcej zdjęć: