Odwiedzin: 64134 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - Murzynek, pies, 3 lata, okolice Torunia (kujawsko-pomorskie) wstecz

Murzynek (ID: 52) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 01:31, 22.12.2010 | Aktualizacja: 14:09, 19.03.2011
Ogłoszenie dodane przez: IsadoraMurzynek


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 52
Imię: Murzynek
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: okolice Torunia
Województwo: kujawsko-pomorskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Wesoły, młody jamnik szuka nowego domu – Murzynek

Murzynek to młody, niewielki psiak w typie jamnika. Życie go mocno doświadczyło – przeżył kilkakrotne porzucenia oraz długi czas na łańcuchu przy budzie. Teraz szuka nowego domu, gdzie ktoś pokocha go już na zawsze.

Murzynek uwielbia kontakt z ludźmi, najważniejszy jest dla niego człowiek, głaskanie i wspólna zabawa. Jest wesoły, żywy i energiczny, wniesie dużo radości do każdego domu.

To psiak przyzwyczajonym do życia w mieszkaniu (obecnie mieszka w domu tymczasowym) – umie załatwiać się na dworze, zachowuje czystość w domu. Pozostawiony sam nie niszczy mieszkania ani nie szczeka. Murzynek dobrze dogaduje się z suczkami; z psami-samcami różnie, w zależności od humoru.


Inne:
Szukamy dla niego najlepszego, odpowiedzialnego domu i ludzi, którzy pokochają go bezwarunkowo. To wrażliwy, kochający psiak, który za dobroć odpłaci się wiernością i przyjaźnią.

Nie polecamy Murzynka do domu z malutkimi dziećmi lub kotami.
Pies jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony.

Nie zostanie wydany do budy ani na łańcuch, musi mieszkać w domu lub mieszkaniu. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Jeśli chcesz, aby Murzynek został Twoim przyjacielem, skontaktuj się.


Więcej zdjęć: