Odwiedzin: 4955 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - Saba, suka, 8 lat, Słupsk (pomorskie) wstecz

Saba (ID: 450) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 21:58, 31.10.2011 | Aktualizacja: 19:27, 28.12.2011
Ogłoszenie dodane przez: JofracySaba


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 450
Imię: Saba
Płeć: suczka
Wiek: 8 lat
Miasto: Słupsk
Województwo: pomorskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Saba jest zdrowa-nawet ostatnio miała robione pełne badania krwi, czy wszystko jest w porzadku, zaszczepiona i odrobaczona - pilnowaliśmy tego. Jest nauczona jesc suche jedzenie (głownie Acane) ale gotowanym tez nie gardzi - zreszta ona nic nie odmowi - jest strsznie łapczywa na jedzenie. Od samego poczatku zawsze były o to wojny z moimi psami, mimo iż, nie mieszkały razem non-stop, a teraz młody jej nie odpuszcza. Powiedziałabym, ze raczej ni eprzepada za towarzystwem innych psów, nie jest agresywna, z małymi psami sie dogaduje, ale nie jest i nidgy nie była skora do kontaktów, zabaw. Dzieci bardzo lubi, z ludzmi tez nie ma zadnego problemu - wszyscy to przyjaciele :)


Inne:
Poszukuje pilnie nowych opiekunów dla 8 letniej jamniczki.
Własciciel - starsza osoba trafiła do szpitala i nie bedzie w stanie opiekować sie juz suczka, poniewaz sama bedzie potrzebowała opieki.
Saba - bo tak wabi sie suczka, jest czarną, wysterylizowaną jamniczką, zdrową, zaszczepioną (pełny komplet), mieszkającą i wchowaną w domu.
Szukamy pilnie domu dla Saby, ponieważ jeśli nie znajdziemy tak owego, to psa bedziemy zmuszeni oddac do schroniska, a chcielibyśmy tego uniknąć, bo sunia jest bardzo przyjazna i oddana temu kto poświeci jej troche uwagi.


Więcej zdjęć: