Odwiedzin: 16515 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - BONNIE i CLYDE, suka, 7 lat, okolice Warszawy (mazowieckie) wstecz

BONNIE i CLYDE (ID: 352) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 02:07, 23.07.2011 | Aktualizacja: 02:03, 17.08.2011
Ogłoszenie dodane przez: IsadoraBONNIE i CLYDE


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 352
Imię: BONNIE i CLYDE
Płeć: suczka
Wiek: 7 lat
Miasto: okolice Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
BONNIE I CLYDE – JUŻ WAS NIE KOCHAMY JAMNIKI BO SĄ WAKACJE
Dawno temu, za górami za lasami w małej chatce mieszkał rybak z żoną i dziećmi, byli szczęśliwi, choć ubodzy.
Pewnego dnia Ryś, syn rybaka postanowił pójść na polowanie. Szedł za strzelbą i wypatrywał królika, aby mógł go zabić na kolację. Niestety zapomniał nabić strzelby jego strzelba nie miała ani jednego naboju. Nagle z krzaków wyskoczyły wilki, Ryś próbował do nich strzelać, lecz wtedy zobaczył, że nie ma nabojów. Zaczął krzyczeć i uciekać, i właśnie wtedy wpadł w pułapkę. Jego noga uwięzła. I właśnie wtedy nie wiadomo skąd wyleciał pies, szczekaniem odstraszył wilki. Pomógł Rysiowi uwolnić nogę, aż w końcu się udało. Wrócili razem do domu rybaka, pies nazywał się Azor, i mieszkał razem w ich rodziną. Po prostu żyli długo, długo i szczęśliwie.
Ech to nie ta bajka....
Gdzieś... wcale nie za górami i lasami... całkiem niedawno... w kraju w centrum Europy...


W okolicach Piaseczna ktoś znalazł dwa jamniki. Psy zostały znalezione w pudełku. Aktualnie mieszkają na czyjejś działce letniskowej i są dokarmiane przez ludzi. Jeden z jamników to suczka i ma ok. 7-8 lat, a drugi to młody pies, przypuszczalnie jej syn. Jamniory są bardzo przyjazne, cieszą się widząc ludzi, są radosne i aktywne.

Psiaki są w typie jamników miniaturowych. Chłopczyk jest o wiele młodszy, ma kilka miesięcy, może rok - więc to pewnie jej synek.

Psy są dobrze odżywione, ale suczka ma łysiejące miejsca na części ogona i uszach. Piesek wygląda na zdrowego, ma błyszczącą sierść.

Dalismy im nieco przekorne imiona, ale liczymy że to przyniesie im szczęście i dom. Sunia To Bonny a piesek to Clyde.Inne:
Pomóżcie napisać zakończenie tej historii jak w powyższsej bajce.

Jamniczki mogą być adoptowane oddzielnie


Więcej zdjęć: