Odwiedzin: 11716 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - FRANCESCA, pies, 4 lata, Kraków (małopolskie) wstecz

FRANCESCA (ID: 346) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 21:25, 14.07.2011 | Aktualizacja: 23:01, 31.03.2012
Ogłoszenie dodane przez: IsadoraFRANCESCA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 346
Imię: FRANCESCA
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata
Miasto: Kraków
Województwo: małopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Francesca została zabrana z miejsca, które szumnie zwie się schroniskiem,a tak na prawdę jest miejscem męczarni dla zwierząt, które tam trafią ... Sunia wiele miesięcy spędziła za metalowymi kratami, w zgiełku i ujadaniu innych psów, gdzie to wrażliwe jamnicze serduszko nie potrafiło się odnaleźć.

Sunia była mocno zamknięta w sobie. Po przyjeździe do domu tymczasowego Francesca natychmiast zapomniała o tym co było i odzyskała radość życia dosłownie w jeden dzień. Zmieniała się z chwili na chwilę.

Francesca jest dorosłą ok. 4 letnią jsmnisiowatą sunią. Jest niewielka i nakolankowa. Z usposobienia to przesympatyczna, kontaktowa, radosna, wpatrzona w człowieka sunia. W pełni oddana i wierna swojemu człowiekowi. Rano czeka na przebudzenie opiekuna i z ogromną radością go wita. To przemiła i kochana sunia. Najchętniej cały dzień spędziłaby na kolanach tuląc się i pieszcząc z opiekunem.

Pozostawiona sama nic nie niszczy i potrafi zachować czystość - to prawdziwa psia arystokratka. Nie jest hałaśliwa.

Sunia ma dobry stosunek do innych psów. Potrafi ładnie chodzić na smyczy i nie boi się miejskiego zgiełku. W tej chwili wykąpana, czyściutka czeka na nowy dom.

Francesca jest psem, który pokocha cała sobą, to niezwykle mądre zwierzę, mówiąc do niej, ma się wrażenie, że rozumie każde słowo. Nie potrafi mówić, ale odwdzięcza się najmądrzejszym w świecie spojrzeniem ...


Inne:
Odrobaczanie: tak
Odpchlenie: tak
Szczepienie: wkrótce
Sunia przebywa w domu tymczasowym w Krakowie


Więcej zdjęć: