Odwiedzin: 11635 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - SZANTA,TEKLA, NOBEL, suka, 2 miesiące, Krotoszyn (wielkopolskie) wstecz

SZANTA,TEKLA, NOBEL (ID: 343) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 00:34, 09.07.2011 | Aktualizacja: 14:32, 14.07.2011
Ogłoszenie dodane przez: IsadoraSZANTA,TEKLA, NOBEL


Typ sierści: szorstkowłosa
ID: 343
Imię: SZANTA,TEKLA, NOBEL
Płeć: suczka
Wiek: 2 miesiące
Miasto: Krotoszyn
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Trzy dziewięciotygodniowe szczeniaki, dwie suczki i jednego pieska. Tauś jamnik szorstkowłosy.

Cała gromada jest odchowana, odrobaczona i zaszczepiona, całkowicie zsocjalizowana, uwielbiają ludzi, świetnie dogadują się z innymi psami.Inne:
Jak to z psami bywa, każdy szczeniak ma zupełnie inny charakter.

Szanta - najmłodsza, najmniejsza - w typie jamnika szorstkowłosego (czyli wdała się w ojca). Najodważniejsza z wszystkich psiaków, uwielbia eksplorować nowe terytoria, zaglądać w kąty, nie ma dla niej problemu bycie samej. Z racji niewielkich rozmiarów - maksymalnie do połowy łydki będzie idealna do mieszkania, jednak w tej sytuacji trzeba jej zapewnić dużą porcję ruchu.

Tekla - najstarsza, największa, najbardziej skoczna i zdecydowanie najgłośniejsza z rodzeństwa. Jest najradośniejsza i najbardziej śmiała, idealna dla osób aktywnych. Będzie najwyższa ale na pewno przed kolano.

Nobel vel Burek - najgrzeczniejszy, najbardziej przyjazny i usłuchany z wszystkich piesków. Uwielbia ludzi, chodzi za nami krok w krok, grzecznie siedzi na kolanach i zawsze pierwszy przybiega na zawołanie. Jest zdecydowanie najspokojniejszy z rodzeństwa, idealny dla osób spokojnych, którym nie chce się chodzić na dłuugie spacery.


Więcej zdjęć: