Odwiedzin: 3821 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - Teoś, pies, 6 lat, Łódź (łódzkie) wstecz

Teoś (ID: 34) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 12:57, 14.12.2010 | Aktualizacja: 12:40, 22.04.2012
Ogłoszenie dodane przez: ewatoniejaTeoś


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 34
Imię: Teoś
Płeć: piesek
Wiek: 6 lat
Miasto: Łódź
Województwo: łódzkie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pechowiec Teoś. Samotność jamniczego serca.

Jamniczy pan w kwiecie wieku (6 lat), uroczy, grzeczny, spokojny, urzekający sobą, szuka pełnego miłości dla zwierząt domku, takiego na stałe, na zawsze, którego nie będzie musiał już opuścić. Z pozoru to banalne marzenie zdaje się urastać do rangi wygórowanego, by nie rzec/ nie zapeszyć, że niemożliwego do spełnienia.

Kolejne ręce, przez jakie przechodził Teoś okazywały się na tyle nieodpowiedzialne, że skazywały go na szereg odsłon bezdomności. Wina takiego stanu rzeczy nie leżała po stronie bezbronnego pechowca. Nie miał najmniejszego wpływu na to, że lądował na ulicy, narażony na masę niebezpieczeństw lub trafiał do schroniska, a to, jak wiemy, ze swej natury nie jest przychylne drobiazgom pokroju Teośka.

Pragniemy wierzyć, że pomimo ciągłej gry niesprzyjającego losu szczęście, choćby swym jednym przebłyskiem nie opuści zależnego od ludzkiej woli psiaka.

Czas najwyższy, by zakończyła się jego dotychczasowa tułaczka. Jesteśmy przekonani, że człowiek, który zechce ofiarować mu siebie zyska wiernego, oddanego towarzysza i zarazem prawdziwą ozdobę, bowiem Teosiem nie można się nie zachwycić.Inne:
Zdrowy (wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony), pozwalający na wszelkie zabiegi (domowe - pielęgnacyjne i w gabinecie weterynaryjnym), ładnie chodzący na smyczy, sprawdzający się w roli pasażera samochodowego, charakterny, rozumny, wpatrzony w człowieka i nieustannie szukający z nim kontaktu, uwielbiający wszelkie pieszczoty, zachowujący czystość (sygnalizuje potrzebę wyjścia, niczego nie niszczy), czterołapek podbija sobą serca. Brakuje wśród nich jednak tego, które zabiłoby wyłącznie dla niego i... nie na chwilę. O takie serce prosimy w imieniu Teosia!


Więcej zdjęć: