Odwiedzin: 11045 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Jacek (piesek)


Pimpek (piesek)


Aria (suczka)


TENOR (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - MAŁA MI vel ZIUTKA, suka, 18 miesięcy, Łódź (łódzkie) wstecz

MAŁA MI vel ZIUTKA (ID: 233) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 22:24, 18.04.2011 | Aktualizacja: 22:53, 26.04.2011
Ogłoszenie dodane przez: IsadoraMAŁA MI vel ZIUTKA


Typ sierści: szorstkowłosa
ID: 233
Imię: MAŁA MI vel ZIUTKA
Płeć: suczka
Wiek: 18 miesięcy
Miasto: Łódź
Województwo: łódzkie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Mała mi składa się przede wszystkim z nadmiaru miłości, nadmiaru czułości, nadmiaru energii i wielkiego jamniczego serduszka, które w jakiś sposób udało się upchnąć matce naturze w tak małym ciałku. Szczenięca głupkowatość, naiwność i zaufanie - bezgraniczne, radość życia potwierdzona bezustannym machaniem ogona, iskierki w oczach i wywalony filuternie języczek, kiedy czegoś pragnie – a pragnie bezustannie. A to być wziętą na rączki, a to poleżeć na kolankach a to znów wyciągnąć Dużych na spacer, a to poprzeciągać się sznurkiem a to dziabnąć kolegę Wielkiego Psa za ucho i potem uciekać co sił w krótkich łapkach – ot tak, dla zabawy oczywiście.

Panna Psikus, Panna Nieustające Wariactwo, Panna Przytul Mnie i Kochaj.
Sunieczka Cukiereczek, waży zaledwie 3,5 kilograma ale nie dajcie się zwieść niewielkim rozmiarom – to istny jamniczy żywioł! Kocha na zabój. Ciężko znosi rozstania, więc idealnym dla niej domem byłby dom, w którym nie będzie musiała spędzać samotnie długich godzin rozłąki – zresztą po to ów mini rozmiar – Natura dokładnie wiedziała co czyni, taką kruszynę aż chce się zabierać wszędzie ze sobą, do pracy także, grzecznie spędza tam czas ze swoją tymczasową opiekunką.

Kogo szukamy dla Małej Mi? Ludzi z prawdziwą jamniczą pasją, mogą być już zajamniczeni bo Mała Mi psy kocha (męczyć, zabawiać i poleżeć obok także). Ludzi, dla których wygląd psa nie ma znaczenia, liczy się psi charakter. Ludzi, którzy pokochają od pierwszego wejrzenia i nie odkochają się za chwilę kiedy pojawi się problem. Ludzi zdesperowanych na bycie Dużymi Jamnika, kto był kiedykolwiek wie o czym piszę. Szukamy prawdziwego domu.


Inne:
Imię: Mała Mi, zwana także Ziutką
Wiek: ok. 1,5 roku
wielkość: mini, sunia waży 3,5 kg
odrobaczenie: tak
szczepienie: tak
sterylizacja: już umówiona na 27.04

stosunek do innych zwierząt:
do psów i kotów poprawny, moim zdaniem jednak nie nadaje się do domu ze starszakami, bo zamęczy
czystość: czysta, załatwia się na dworze i komunikuje chęć wyjścia na dwór, ale potrzebuje częstych spacerków, inaczej zdarza jej się zrobić siusiu w domu (po nocy np.)

inne:
nie potrafi zostawać sama w domu, pęka jej wtedy serduszko i przeraźliwie płacze, więc najlepszy byłby dla niej dom, w którym może jak najwięcej czasu spędzać z właścicielem, jest grzeczna, więc można ją wszędzie zabierać
mobilność: uwielbia jazdę autem


Więcej zdjęć: