Odwiedzin: 3871 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - FREDDY, pies, 5 lat, okolice Warszawy (mazowieckie) wstecz

FREDDY (ID: 2257) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 14:14, 05.08.2018 | Aktualizacja: 18:30, 01.02.2019
Ogłoszenie dodane przez: isadoraFREDDY


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 2257
Imię: FREDDY
Płeć: piesek
Wiek: 5 lat
Miasto: okolice Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Fundacja SOS dla Jamników została zaalarmowana taką informacją”
„Od kilku godzin błąka się jamnik. Widziałam jak przeturlał się między kołami tira, na szczęście porusza się teraz normalnie. Ucieka, nie daje się złapać nawet w kadr, jest mocno przestraszony. Może ktoś go rozpozna, może ktoś go szuka...ma charakterystyczne zmiany (łyse placki) na sierści”

Musieliśmy działać natychmiast. Jamnikowi groziło niebezpieczeństwo. Niestety okazało się (być może uderzył go kolejny samochód) że jest sparaliżowany, nie staje na tylne łapy. Na dodatek ma grzybicę i problemy z oczami (zespół suchego oka)

Został natychmiast zabrany do Weta na kompleksowe badania i diagnostykę. W tej chwili już wiemy, ze na jedno oko nie widzi i jest to nieodwracalne. Na drugie słabo, ale jeszcze jest szansa na ratowanie drugiego oka. Rogówki są zajęte pigmentem. W prawym oku w 100%, w lewym w 70%. Została pobrana zeskrobina. Pobrano krew do badania na rozszerzony profil laboratoryjny, oraz tarczycę.

MUSIMY ZAŁATWIĆ na MEGACITO KONSULTACJĘ U NEUROLOGA. BYĆ MOŻE POTRZEBNA BĘDZIE OPERACJA.

Nie wiemy jeszcze, jakie ma szanse, ale chcemy o niego walczyć! Bardzo potrzebne jest wsparcie finansowe –badania, diagnostyka leki, utrzymanie w hotelu – to wszystko kosztuje. Potrzebujemy też podkładów higienicznych.

Wierzymy, pragniemy wierzyć, że los okaże FREDDIEMU łaskawość, a Wasze litościwe serca pomogą w napisaniu szczęśliwego zakończenia opowieści o tym jamniczku. Błagamy, pomóżcie go ocalić! Pragniemy dołożyć wszelkich starań, by wywalczyć dla FREDDIEGO powrót do zdrowia. Nie zdołamy uczynić tego, bez gestów wsparcia, o które pokornie apelujemy! Wierzymy, że nadejdzie dzień, gdy FREDDY odnajdzie miłość, spokój i pewność za sprawą człowieka przez duże „C”. Musimy wierzyć, mamy bowiem tylko i aż wiarę. Czy okaże się wystarczająca? Łzy współczucia, święte oburzenie na byłych opiekunów i szczere intencje to za mało, by udało się odwrócić złą passę FREDDIEGO.

Błagamy o litość dla tego uroczego stworzenia! Jeszcze jest czas zareagować i znaleźć w sercu odrobinę miejsca dla niego! Słowo „jeszcze” nie znaczy zawsze, a przewrotny los pokazuje, że czasami można się spóźnić o przysłowiową sekundę. Ta sekunda zmienia wtedy wszystko, co gorsza bezpowrotnie. Liczy się każda sekunda, każda złotówka wpłacona dla FREDDIEGO. Bez przesady można napisać, ze walczymy nie tylko o zdrowie, ale i o ŻYCIE FREDDIEGO.


Inne:
________________________________________

FREDDY w Fundacji od 11 kwietnia 2018, waży 6,60 kg, ma około 5 lat.
________________________________________

Czy pomożecie? Pytacie jak możecie pomóc poza znalezieniem domu? Można przekazać fanty na aukcje i bazarki, a można tez dokonać wpłaty na moje konto które podaję poniżej.
★★★
Fundacja SOS dla Jamników
Bank Zachodni WBK S.A
30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
W tytule przelewu: DAROWIZNA FREDDY

Przelewy zagraniczne:
IBAN PL 30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
SWIFT WBKPPLPP

PayPal: jamniki@eadopcje.org

Konto EURO:
44 1090 1056 0000 0001 2028 7013

★★★
Chcesz adoptować? Skontaktuj sie z nami. Nie adoptujemy na SMSy, wpisy w komentarzach.
DANE KONTAKTOWE:
✆ 507 735 732
e-mail: jamniki@eadopcje.org
★★★


Więcej zdjęć: