Odwiedzin: 4728 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - Tuptuś, pies, 4 lata, Warszawa (mazowieckie) wstecz

Tuptuś (ID: 2212) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 14:28, 03.07.2017 | Aktualizacja: 19:33, 09.08.2017
Ogłoszenie dodane przez: mmossoczyTuptuś


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 2212
Imię: Tuptuś
Płeć: piesek
Wiek: 4 lata
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Ja lubię psiaki w moim rozmiarze, dużych raczej się boję. Wprawdzie mam tutaj takiego labka rezydenta i jakoś nam się układa. Ale docelowo wolałbym mieć małego kumpla. Bardzo lubię bawić się piłeczką, lubię bawić się z człowiekiem. I bardzo się do Ludzia przywiązuję. Przyklejam się aby mnie nie zostawił. Jestem łagodny, nie brudzę w domu, szczekam sporadycznie. Potrafię pięknie chodzić na smyczy, bardzo lubię się przytulać. Trochę nowych Ludziów się boję, zwłaszcza mężczyzn. Ale myślę że dałbym się przekonać. Obiecuję być najlepszym Przyjacielem. Tylko mnie adoptuj Człowieku.


Inne:
Nazywam się Tuptuś. Mam około 4 lat. Moim marzeniem jest Rodzina, swoje własne Człowieki. Jestem sympatycznym, pogodnym jamnikopodobnym brunecikiem. Zostałem wywalony z domu o którym nie chcę pamiętać. Wiem tylko ze jak mnie brali to mówili jacy są cudowni i jak to nie opuszczą… Jak podrosłem stwierdzili że jestem za mało w typie rasy i wyrzucili. Włóczyłem się, byłem wycieńczony, myślałem ze pobiegne za Tęczowy Most. Ale ktoś mnie przyprowadził do lecznicy. Tu mnie wykurowali i udało mi się złamać serce Pani która nie patrzyła na moją rasowość, ale po prostu jak nie biedną psią sierotę. Jestem teraz u niej na Tymczasie. Ale Pani musi niedługo wyjechać i ja potrzebuję domu.


Więcej zdjęć: