Odwiedzin: 259 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Aksik (piesek)


KOREK (piesek)


Bobik (piesek)


Karat (piesek)


Misia (suczka)
REKLAMAStrona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - Szuka Domu! - ZAJĄCZEK, pies, 6 miesięcy, Warszawa (mazowieckie) wstecz

ZAJĄCZEK (ID: 2205) - Szuka Domu!

Data dodania ogłoszenia: 10:52, 26.05.2017
Ogłoszenie dodane przez: fundacjabezdomniakiZAJĄCZEK


Typ sierści: szorstkowłosa
ID: 2205
Imię: ZAJĄCZEK
Płeć: piesek
Wiek: 6 miesięcy
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie

Status: Szuka Domu! przebywa w Domu Tymczasowym.
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Magda Pasterz
Tel. 666 345 888
e-mail: fundacjabezdomniaki@gmail.comCharakter:
Jest bardzo grzecznym i rozumnym psiakiem pomimo swojego młodego wieku. Świetnie dogaduje się z kotami i innymi psami, jest bardzo towarzyski i już uczy się pierwszych komend takich jak siad, podaj łapkę czy waruj. Zajączek zachowuje czystość w domu i gdy zostaje sam to nie niszczy niczego.

Sterylizacja/Kastracja: Nie, ale jest warunkiem adopcji.

Inne:
Zajączek ma ok. 6 miesięcy i został porzucony sam jak patyk, w deszcz i zimno na obrzeżach miasta. Podejrzewamy, że miał być rasowym jamnikiem szorstkowłosym, ale gdy zaczął dorastać okazało się, że typowym rasowcem to on nie jest. Psiak był bardzo przepłoszony i wycofany, jednak dzięki miłości, zaangażowaniu i pracy w domu tymczasowym chłopak otworzył się na ludzi i zobaczył, że człowiek to nie tylko zło. Zastanawia nas cały czas co takie maleństwo musiało w swoim krótkim życiu przeżyć, że aż takim strachem reagowało na człowieka? Zajączek jest po pierwszych szczepieniach na choroby zakaźne i pięknie socjalizuje się w domu tymczasowym.


Więcej zdjęć: