Odwiedzin: 3894 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - SALAZAR, pies, 9 lat, okolice Warszawy (mazowieckie) wstecz

SALAZAR (ID: 2182) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 11:21, 20.01.2017 | Aktualizacja: 16:28, 19.04.2017
Ogłoszenie dodane przez: isadoraSALAZAR


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 2182
Imię: SALAZAR
Płeć: piesek
Wiek: 9 lat
Miasto: okolice Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Taka sobie historia…
Został przywieziony z niedowładem kończyn miedniczych. Bardzo mocno osłabione czucie głębokie. Brak korektury w obu kończynach miedniczych. Tomografia wykazała dyskopatię odcinka L1-L2. Skierowanie na zabieg hemilaminectomii. W wyniku operacji jamnior odzyskał sprawność, niestety jako popsuty nie miał już gdzie wrócić. I tak SALAZAR zwany tez RENTGENEM lub SALI znalazł się w naszej Fundacji.

Sali ma ok. 9 lat. A tak by o sobie napisał:
Dali mi na imię Salazar (jak taki jeden Pirat z Karaibów) ale mówią na mnie też: Sali, Rentgen (bo mam okienko na grzbiecie po operacji kręgosłupa), Roki... Ale mnie wszystko jedno jak wołają, byle wołali a jak natychmiast przybiegnę. Szukam domu, mam charakterek, wiec szukam domu najchętniej bez psów, małych dzieci, o trochę starszych pomyślę. Szukam Ludzi którzy utrzymają mnie w ryzach. A teraz to chciałbym ogłosić że to nie Frugo ubierał choinkę , tylko ja zobaczcie jakie zatyrane łapki mam. A jeszcze muszę naszykować swoje wydarzenie, żebym się zaprezentował jak najlepiej. Salazar vel Sali vel Rentgen vel Roki.
---------------------------------------
Naszym celem jest znalezienie DOMU dla Salazara. Takiego który będzie go kochał nawet gdy się popsuje. Jaka pomoc nam potrzebna?
- w utrzymaniu kolejnego psa w hoteliku (~400zł/mc), będziemy wdzięczni za stałe nawet najdrobniejsze deklaracje
- badania, rehabilitacja gdy lekarz zaleci, o tym napiszemy na bieżąco
- udostępnianie aby jak najwięcej osób zobaczyło, gdzieś z pewnością czeka DOM
---------------------------------------
Zapraszamy Osoby zainteresowane losem SALAZARA i pomocą dla jamnika. Mile widziane odwiedzanie eventu, udostępnianie, jak i każdy grosz który pozwoli nam utrzymać kolejnego jamnika w potrzebie.
---------------------------------------


Inne:
Wybierzemy DOM który uznamy za najlepszy dla Salazara. Obowiązuje ankieta przed adopcyjna w tym celu należy napisać do nas maila (w tytule maila prosże podac imie psa) . Skontaktujemy się tylko z rodzinami których ankiety spełnią nasze wstępne wymagania.

➨ DANE KONTAKTOWE:
Dorota ✆ 507 735 732
e-mail: jamniki@eadopcje.org

----------------------------------------------------------------
Prosimy Was o pomoc, a pod jej pojęciem rozumiane jest zarówno wsparcie finansowe dla psiaka jak i oferta domu. Bardzo na Was liczymy! Niczego psiak tak bardzo nie potrzebuje jak DOMU. Potrzebne jest połączenie woli z sercem, nakazujących przygarnąć psie nieszczęście i zapewnić mu godną przyszłość. Pomóżcie nam utrzymać kolejnego psiaka. Błagamy wręcz o deklaracje stałe nawet najmniejsze. Symboliczna złotówka bywa ceną życia. Potrzebujemy każdej pomocy, chętnie przyjmiemy fanty na bazarki, jak również akcesoria dla psiaków (obroże, smycze, legowiska i inne).
----------------------------------------------------------------

➨ Fundacja SOS dla Jamników
Bank Zachodni WBK S.A
30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
Karolkowa 80/82/22
01-193 Warszawa
W tytule przelewu: DAROWIZNA SALI

Przelewy zagraniczne:
IBAN PL 30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
SWIFT WBKPPLPP

PayPal: jamniki@eadopcje.org

Konto EURO:
44 1090 1056 0000 0001 2028 7013


Więcej zdjęć: