Odwiedzin: 12389 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

Maks (piesek)


Jacek (piesek)


Aria (suczka)


Freddie Krüger (piesek)


Aksik (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - Roki, pies, 7 lat, Gaj koło Śremu (wielkopolskie) wstecz

Roki (ID: 2136) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 13:40, 15.04.2016 | Aktualizacja: 19:08, 16.09.2017
Ogłoszenie dodane przez: Iwa0802Roki


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 2136
Imię: Roki
Płeć: piesek
Wiek: 7 lat
Miasto: Gaj koło Śremu
Województwo: wielkopolskie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Rokuś został do nas oddany... Ale nie skupiajmy się na tym, skupmy się na samym Rokim. Psiak jest lekko nieufny do obcych, trzeba zdobyć jego zaufanie, a wtedy staje się dla tej osoby super psem, płacze gdy ją widzi, chodzi za nią krok w krok. Jego pierwsze dni u nas nie były za wesołe, przestraszony siedział w kącie kojca i warczał na każdego, który chciał do niego podejść. Psiak potrzebuje po prostu trochę więcej zaangażowania. W jego resocjalizacji bardzo pomagają przysmaki, na które jest łasy. Rokuś uwielbia spacery, jest na nich bardzo rozmowny :) Potrafi ładnie chodzić na smyczy. Jest zazdrosny o inne psiaki, człowiek jest tylko jego i nikogo innego. Nie wszczyna awantur, ale potrafi zawarczeć i pokazać ząbki na innego psa. Psiak po wypuszczeniu z kojca szaleje po wybiegu, biega, skacze, bawi się. Jest bardzo pozytywnym psem ale potrzebuje mądrego i odpowiedzialnego właściciela.
Roki choruje na padaczkę :( ale to nie znaczy, że nie może dać szczęścia i być szczęśliwym... Dostaje Luminalum 100 mg 1/4 tabl jeden raz dziennie rano. Ostatnio rzadko ma ataki.


Inne:
Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1499388027021208/


Więcej zdjęć: