Odwiedzin: 5014 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - CHANEL, suka, 5 miesięcy, Nasielsk (mazowieckie) wstecz

CHANEL (ID: 1841) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 21:44, 18.10.2014 | Aktualizacja: 23:07, 19.10.2014
Ogłoszenie dodane przez: isadoraCHANEL


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1841
Imię: CHANEL
Płeć: suczka
Wiek: 5 miesięcy
Miasto: Nasielsk
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Piękna księżniczka, wręcz ikona piękna. Teraz grzeczna, potrafiąca chodzić na smyczy, spokojna, cicha, ułożona, również zaszczepiona z książeczką dama nie miała niestety łatwego startu w swoim pieskim życiu. Jakiś okrutny człowiek wyrzucił ją wraz z jej bratem. Mała ma około 4-5 miesięcy a już zdążyła się bardzo zrazić do człowieka. Miała trafić do Chrcynna... schroniska mordowni. Trafiły do domy tymczasowego w Warszawie i czekały, czekały ... Niestety chętnych serc brak. A my mamy coraz mniej czasu, sytuacja życiowa zmieniła nam się z dnia na dzień. Wiadomo, że lepiej 9 h samemu w ciepłym domku, niż całe życie w schronisku, lecz maluchy są coraz bardziej zazdrosne o siebie, potrzebują SWOJEGO człowieka. Mimo zazdrości sunia toleruje i psy i suczki. Nie lgnie do wszystkich, gdy ktoś nowy wchodzi do domu, donośnie daje głos broniąc właściciela i swojego terenu. Nie gryzie. Bardzo lubi pieszczoty.

Mała na samym początku bała się jakiegokolwiek kontaktu, uciekała, nie dawała się pogłaskać, teraz najchętniej nie schodziła by z kolan.Przypuszczalnie więcej nie urośnie, ot taka mała czarna.
Więcej zdjęć: