Odwiedzin: 3846 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - RAFAŁ, pies, 3 lata, Radom (mazowieckie) wstecz

RAFAŁ (ID: 1832) - w Nowym Domu

Data dodania ogłoszenia: 12:27, 08.10.2014 | Aktualizacja: 21:30, 22.10.2014
Ogłoszenie dodane przez: isadoraRAFAŁ


Typ sierści: szorstkowłosa
ID: 1832
Imię: RAFAŁ
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: Radom
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Kochani Rafał poszukuje domku i osobistego człowieka o wielkim sercu. Już człowiek go raz zawiódł wyrzucając z samochodu na osiedlu Gołębiów w Radomiu, tuła się już ponad 3 miesiące, psiak jest przemiły co prawda nieufny w stosunku do osób które nie zna, ale poznawszy całym ciałem przytula się do człowieka, zagląda w oczy , a w ślepkach widać wielką prośbę " zabierz mnie ze sobą ". Zbliża się zima , a on biedak przebywa na ulicy, która jest obecnie jego domem.

Jest psiakiem 3 - 4 letnim, ma piękne białe zęby, ubóstwia dzieci, rano wyczekuje na nie i odprowadza do szkoły. Serce boli patrząc w jego ślepka spragnione miłości, pełne cierpienia. Poznałam go we wrześniu po powrocie do miasta, od tej chwili go dokarmiam 3 x dziennie, syty psiak tak nie przemarza.


Błagam pomóżmy mu, udostępniajmy tego psiaka o bardzo smutnych oczach, kochający właściciel pozbył się go wyrzucając na naszym osiedlu, ta psina wyje i płacze po nocach, słuchając jego krwawi serce. Moim pragnieniem jest znaleźć mu dom i kochającego, WIERNEGO człowieka, co jest odzwierciedleniem oddania psiaka, nieszczęśliwca, który w jednym momencie traci wszystko. Błagam pomóżcie nam znaleźć dla niego dom .
SOS dla Rafała bo biedak zginie wśród ludzi i współczujących serc.


Inne:
WYDARZENIE: https://www.facebook.com/events/659303464187665/


Więcej zdjęć: