Odwiedzin: 3929 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - EVKA, suka, 8 lat, okolice Warszawy (mazowieckie) wstecz

EVKA (ID: 1709) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 08:26, 04.06.2014 | Aktualizacja: 16:09, 13.02.2016
Ogłoszenie dodane przez: isadoraEVKA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1709
Imię: EVKA
Płeć: suczka
Wiek: 8 lat
Miasto: okolice Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
☀ Mieszkała w pobliżu placu targowego (Sochaczew), była karmiona i chroniona przez Panią Teresę. Właściciel tego terenu od zawsze przepędzał pojawiające się psy. Przepędzał czym popadnie nawet pompką od roweru jak miał pod ręką. Sunia łaziła pośród tirów które tam mają "noclegownie" (targ jest we wtorek w pozostałe dni parkują tam tiry). Podchodziła do samochodów i zadzierała głowę, a w jej oczach było błaganie o jedzenie. Niejednokrotnie samochód przemknął koło niej omal nie zawadzając. To cud, że sunia nie została potrącona. Nieufna, gdy widziała kogoś kto chciał podejść, pomóc, biegła szosą i gdy tylko się do niej zbliżał człowiek biegła jeszcze szybciej. Widać było wyciągnięte cycuchy, musiała wielokrotnie rodzić. Ktoś podobno widział, że została wyrzucona z samochodu. Spojrzawszy na zdjęcia zamarłam, nie mogłam spać… słyszałam pisk hamulców, wyobraźnia pracowała. Nie mamy miejsca, nie mamy gdzie, nie mamy kasy… ale nie mogłam tak zostawić tej suni. Dzięki Fundacji NERO, na moją prośbę sunia została odłowiona i wysterylizowana. I wylądowała w naszym hoteliku. UFFFF. Daliśmy jej na imię Eva, Evka . Psina okazała się przemiła i bardzo czysta. Widać że mieszkała w domu, doskonale wie co to kanapa, fotele. Jest bardzo grzeczna.

☀ Czy dane jej będzie zaznać jeszcze domowych pieleszy? Czy ktoś pokocha tę dojrzałą, sympatyczną sunieczkę? Czy ktoś pokocha bo po prostu pokocha , nie patrząc na to że szpanować psem w typie rasy nie będzie, ale za to będzie mieć PRZYJACIELA.? Bardzo tego pragniemy. Liczymy że Państwo do tego przyłożycie się jak zawsze. Udostępniajcie proszę wydarzenie aby jej dom, który gdzieś jest - zobaczył ze Eva czeka. Będziemy wdzięczni tez za wszelką pomoc, za każdy grosz. Doba w hoteliku to 12 zł. Pomóżcie nam pomagać.

Więcej zdjęć na wydarzeniu:
WYDARZENIE: https://www.facebook.com/events/655617597852279/


Inne:
----------------------------------------------------------------
❝ Chciałabym Ci powiedzieć,
jeżeli jesteś smutny z powodu nienawiści w świecie,
nie płacz i nie trać nadziei, ale zrób coś,
nawet coś małego! ❞

Po prostu wpłać „grosz” na EWKĘ

Zapraszamy Osoby zainteresowane losem EVKI i pomocą dla jamnika. Mile widziane odwiedzanie eventu, udostępnianie, jak i każdy grosz który pozwoli nam utrzymać kolejnego jamnika w potrzebie.
----------------------------------------------------------------

➨ DANE KONTAKTOWE:
Dorota ✆ 507 735 732
e-mail: jamniki@eadopcje.org

----------------------------------------------------------------
Prosimy Was o pomoc, a pod jej pojęciem rozumiane jest zarówno wsparcie finansowe dla psiaka jak i oferta domu. Bardzo na Was liczymy! Niczego psiak tak bardzo nie potrzebuje jak DOMU. Potrzebne jest połączenie woli z sercem, nakazujących przygarnąć psie nieszczęście i zapewnić mu godną przyszłość. Pomóżcie nam utrzymać kolejnego psiaka. Błagamy wręcz o deklaracje stałe nawet najmniejsze. Symboliczna złotówka bywa ceną życia. Potrzebujemy każdej pomocy, chętnie przyjmiemy fanty na bazarki, jak również akcesoria dla psiaków (obroże, smycze, legowiska i inne).
----------------------------------------------------------------

➨ Fundacja SOS dla Jamników
Bank Zachodni WBK S.A
30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
Karolkowa 80/82/22
01-193 Warszawa
W tytule przelewu: DAROWIZNA EVKA

Przelewy zagraniczne:
IBAN PL 30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
SWIFT WBKPPLPP

PayPal: jamniki@eadopcje.org

Konto EURO:
44 1090 1056 0000 0001 2028 7013


Więcej zdjęć: