Odwiedzin: 16415 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - CEZAR, pies, 7 lat, okolice Warszawy (mazowieckie) wstecz

CEZAR (ID: 1697) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 11:32, 28.05.2014 | Aktualizacja: 22:41, 22.12.2015
Ogłoszenie dodane przez: isadoraCEZAR


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1697
Imię: CEZAR
Płeć: piesek
Wiek: 7 lat
Miasto: okolice Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Mam na imię Cezar. w hoteliku
Opowiem jak się tu znalazłem. Mieszkałem w domu, miałem kanapę, Człowieka. I tu nie wiem co się stało, znalazłem się na ulicy Izabelina, gdzie złapali mnie strażnicy i zawieźli do lecznicy w Laskach. Czekałem dwa tygodnie, czy ktoś sobie o mnie przypomni. Nikt mnie nie szukał, nikt po mnie nie przyszedł. A ja tak chciałem się przytulić, wrócić na kanapę. Może mój Duży umarł? Bo wygląda na to ze mój Duży był dobry. Jak mnie znaleziono miałem przycięte pazurki, byłem zadbany. Przy obróżce miałem znaczek z puszek dla piesków „Cesar”. Dlatego nazwano mnie Cezar.

W lecznicy było dobrze, ale mijały dwa tygodnie po których muszą oddać do schroniska. Na szczęście Fundacja SOS dla Jamników, w której są ludzie zajmujący się jamnikami od wielu lat, zabrała mnie i zamieszkałem sobie w hoteliku. Tu jest jak w domu. Kanapy, fotele, dzieciaki i tacy jak ja szukający domu. Jest nawet kot, ale on mnie nie interesuje.

Mój Człowieku. Czekam na Ciebie w hoteliku. Czekam i czekam, a Ciebie ciągle nie ma. Trochę mi smutno. Ale czekam, bo wiem, że w końcu po mnie przyjdziesz. Najpierw delikatnie wyciągniesz do mnie rękę, trochę się cofnę, bo nie będę pewny, że to już właśnie TY. Będę patrzył ale już po chwili, będę się łasił, nadstawiał do głaskania i czekał na smaczki. A Ty po prostu mnie przytul. Potem posiedzimy sobie chwileczkę tak przytuleni, poczekamy aż moje małe serduszko przestanie bić jak oszalałe z radości i razem już pójdziemy do DOMU.

TUTAJ JEST MOJE WYDARZENIE
i dużo moich nowych fotek i informacji
https://www.facebook.com/events/450849471717238/


Inne:
❤ Cezar ma ok. 7 lat jest bardzo czystym i zrównoważonym jamnikiem. Ktoś kto go adoptuje będzie miał na długie jeszcze lata wspaniałego Przyjaciela. Jest kastrowany, zdrowy. Po prostu jamnik.

----------------------------------------------------------------
❝ Ulubionym zajęciem jamników jest błogie lenistwo (śpią około 18 godzin na dobę), a ponadto zabawy, tulenie i zabawy. Czasem też tulenie...

Jamniki należą do gromady podkołdernikowców, właściciele natomiast dzielą się na dwie grupy: tych, którzy przyznają się do tego i tych, którzy się do tego nie przyznają...❞
----------------------------------------------------------------
❝ Chciałabym Ci powiedzieć,
jeżeli jesteś smutny z powodu nienawiści w świecie,
nie płacz i nie trać nadziei, ale zrób coś,
nawet coś małego! ❞

Po prostu wpłać „grosz” na CEZARA

Zapraszamy Osoby zainteresowane losem CEZARA i pomocą dla jamnika. Mile widziane odwiedzanie eventu, udostępnianie, jak i każdy grosz który pozwoli nam utrzymać kolejnego jamnika w potrzebie.
----------------------------------------------------------------

➨ DANE KONTAKTOWE:
Dorota ✆ 507 735 732
e-mail: jamniki@eadopcje.org

----------------------------------------------------------------
Prosimy Was o pomoc, a pod jej pojęciem rozumiane jest zarówno wsparcie finansowe dla psiaka jak i oferta domu. Bardzo na Was liczymy! Niczego psiak tak bardzo nie potrzebuje jak DOMU. Potrzebne jest połączenie woli z sercem, nakazujących przygarnąć psie nieszczęście i zapewnić mu godną przyszłość. Pomóżcie nam utrzymać kolejnego psiaka. Błagamy wręcz o deklaracje stałe nawet najmniejsze. Symboliczna złotówka bywa ceną życia. Potrzebujemy każdej pomocy, chętnie przyjmiemy fanty na bazarki, jak również akcesoria dla psiaków (obroże, smycze, legowiska i inne).
----------------------------------------------------------------

➨ Fundacja SOS dla Jamników
Bank Zachodni WBK S.A
30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
Karolkowa 80/82/22
01-193 Warszawa
W tytule przelewu: DAROWIZNA CEZAR

Przelewy zagraniczne:
IBAN PL 30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
SWIFT WBKPPLPP

PayPal: jamniki@eadopcje.org

Konto EURO:
44 1090 1056 0000 0001 2028 7013


Więcej zdjęć: