Odwiedzin: 3940 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

KOREK (piesek)


PIT (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - RENIA, suka, 5 lat, okolice Warszawy (mazowieckie) wstecz

RENIA (ID: 1656) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 12:38, 03.04.2014 | Aktualizacja: 16:13, 13.02.2016
Ogłoszenie dodane przez: isadoraRENIA


Typ sierści: szorstkowłosa
ID: 1656
Imię: RENIA
Płeć: suczka
Wiek: 5 lat
Miasto: okolice Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Pytania, pytania, pytania... te zatrważająco mnoży ilość czterołapnych cierpień. To o którym jest wydarzenie przybyło do nas z jednego ze śląskich schronisk…

Co przydarzyło się tej jamniczce, że w stanie tak przerażającym, że nie sposób było rozeznać płeć, a sierść była tak „zadredziona” i sfilcowana że zabiegi kosmetyczne trwały kilka godzin? A maszynki groomerskie się zagrzewały. O smrodzie i pazurach na 4 cm nie sposób nie wspomnieć. Zobaczyliśmy ja za kratami, przerażoną, z wiszącymi na dredach ekstrementami i przeróżnymi śmieciami. Czego tam nie było…
Po „dokopaniu się” poprzez kłębowisko dredów do właściwego psa zobaczyliśmy urocza sunie w typie jamnika szorstkowłosego. Drobną i mega cierpliwą. Przez wielogodzinne zabiegi przeszła spokojnie jakby wiedziała że to jej ulży. Naszym oczom ukazała się przeurocza sunia, ogonek kręcił chińskie chorągiewki, a ona patrzyła oczami anioła. Jest bardzo przyjazna i ewidentnie domowa. Zapewne bez odpowiedzi zostaną pytanie DLACZEGO? i JAK? Daliśmy suni na imię RENIA.

Psia egzystencja w miejscu gdzie była, to taniec na zbyt cienkiej linie zagrożeń. Te, jednym zrządzeniem losu, strącają zwierzę ze sceny teatru życia.
Nie oszczędzały i nie oszczędzają żadnego psa. Opatrzność sprawiła, że poproszono nas o pomoc dla tej przeuroczej jamniczej istoty. RENIA przebywa w tej chwili w hoteliku, gdzie dochodzi do siebie. Przed nami badania, sterylka i pewnie niespodzianki. Jamnisia ma na pycholku nadziąślaka.

RENIA jest przekochanym psem i wspaniałym materiałem na przyjaciela. Czego potrzeba Jamniczce? Tu odpowiedź jest prosta - znalezienie jednego, jedynego serca dla RENI, które zechce się otworzyć i nigdy już nie zamknąć drzwi miłości i oddania. Sunia, bez wątpienia, zagwarantuje ten sam poziom uczuć. Apelujemy do Waszych serc, do Waszych sumień pomóżcie nam znaleźć to SERCE dla Jamniczki. Pomóżcie nam doprowadzić RENIĘ do drzwi jej domu. Przyjęliśmy za punkt honoru pomóc kolejnemu psiakowi i wierzymy, że dzięki Państwa pomocy nie stanie się ta POMOC bezowocna.


Inne:
Osoby zainteresowane losem jamniczki proszone są o kontakt z Fundacja SOS dla Jamników, pisząc na adres mailowy: jamniki@eadopcje.org

Zapraszamy Osoby zainteresowane losem RENI i pomocą dla jamnisi. Mile widziane odwiedzanie eventu, udostępnianie, jak i każdy grosz który pozwoli nam utrzymać kolejne jamnicze stworzenie w potrzebie.
————————————————————————————————————
Prosimy Was o pomoc, a pod jej pojęciem rozumiane jest zarówno wsparcie finansowe dla psiaka jak i oferta domu. Bardzo na Was liczymy! Niczego psiak tak bardzo nie potrzebuje jak DOMU. Potrzebne jest połączenie woli z sercem, nakazujących przygarnąć psie nieszczęście i zapewnić mu godną przyszłość. Pomóżcie nam utrzymać kolejnego psiaka. Błagamy wręcz o deklaracje stałe nawet najmniejsze. Symboliczna złotówka bywa ceną życia. Potrzebujemy każdej pomocy, chętnie przyjmiemy fanty na bazarki, jak również akcesoria dla psiaków (obroże, smycze, legowiska i inne).
————————————————————————————————————

Dla tych z Państwa, którzy zechcą wspomóc finansowo podajemy dane do wpłat:

➨ Fundacja SOS dla Jamników
Bank Zachodni WBK S.A
30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
Karolkowa 80/82/22
01-193 Warszawa
W tytule przelewu: DAROWIZNA RENIA

Przelewy zagraniczne:
IBAN PL 30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
SWIFT WBKPPLPP

PayPal: jamniki@eadopcje.org

Konto EURO:
44 1090 1056 0000 0001 2028 7013WYDARZENIE: https://www.facebook.com/events/815485481798373/


Więcej zdjęć: