Odwiedzin: 4695 osób.Użytkownik niezalogowany.
Zaloguj się lub załóż konto
Promowane ADOPCJE:

PIT (piesek)


KOREK (piesek)
REKLAMA
Strona Fundacji SOS dla Jamników - Adopcje Jamników - w Nowym Domu - KAJA, suka, 1 rok, okolice Warszawy (mazowieckie) wstecz

KAJA (ID: 1655) - w Nowym DomuData dodania ogłoszenia: 12:02, 03.04.2014 | Aktualizacja: 16:13, 13.02.2016
Ogłoszenie dodane przez: isadoraKAJA


Typ sierści: krótkowłosa
ID: 1655
Imię: KAJA
Płeć: suczka
Wiek: 1 rok
Miasto: okolice Warszawy
Województwo: mazowieckie

Status: Ma Dom.

Charakter:
Układamy plany, na dzisiaj, na jutro, na przyszłe tygodnie, miesiące i lata. A życie robi swoje.

25 lutego zapamiętamy na długo. Nie tylko dlatego, że nasza Lenka miała pier1)sza sesję laseroterapii i akupunktury. Podczas gdy czekałam na Lenkę zadzwonił telefon… Kobieta potwornie szlochała, usiłowała mi coś powiedzieć. Zakłócenia zasięgu (dzwoniła z palucha a tam są zaniki sieci) plus szloch przez który usiłowała powiedzieć.. Zrozumiałam pojedyncze słowa, Pani błagała o pomoc dla swojej suni, aby nie została w schronisku. Pani jak się później okazało jest samotną matką, musi pójść do szpitala… co będzie potem nie wiadomo… nowotwór nie pyta. Pani przysłała mmsa z nr telefonu i zdjęciem suni. Zawsze usiłuję się znaleźć w sytuacji takiego człowieka, każdy może mieć problem. Dzięki uprzejmości Moniki i Roberta z Lenką na pokładzie (prosto z akupunktury) pojechaliśmy na Paluch. Bez planu, bez pomysłu… Tam okazało się, ze sunia przywiązana jak inne oczekujące psiaki czekała, ktoś powiedział, że agresywna. Podeszłam z Moniką do tej małej przerażonej istoty… Nie zjadła nas, raczej truchlała ze strachu. Powiedziałam, że jestem zaalarmowana przez właścicielkę, że wprawdzie to nie jamnik, ale malutka sunia i chcemy zabrać do Fundacji. Podpisałam niezbędne papiery, sunia została zaszczepiona, zaczipowana i zabraliśmy Kaję bo tak ma imie sunia. Działo się dużo, od ludzi z Palucha wiemy, że rozmowa z panią byłą bardzo trudna, ciężka. Podali telefon do Fundacji SOS dla Jamników, wierząc że pomożemy. Nie będziemy się wdawać tutaj w szczegóły, ale i nam się włos na głowie zjeżył. W efekcie jednak pani napisała zrzeczenie.

A my chcemy spełnić nasz ludzki, moralny obowiązek i znaleźć nowy dom dla Kaji. I mamy nadzieję, że zdążymy przekazać że Kaja już ma dom. Państwa zaś serdecznie prosimy o nawet najdrobniejsze wpłaty na utrzymanie suni do czasu gdy najdzie dom. To śliczna, mała wielkości jamnika sunia (nieco wyższa). W czerwcu sunia skończy rok. Jest grzeczna, nie jest hałaśliwa, doskonale wie co to kanapa, fotel. Zgodna z innymi psami, lubi dzieci. Kot jest jej obojętny.

KAJA JEST WIELKOŚCI JAMNIKA (NA DŁUŻSZYCH NÓŻKACH)A na zdjęciach widać przy nodze człowieka.


Inne:
----------------------------------------------------------------
„Chciałabym Ci powiedzieć,
jeżeli jesteś smutny z powodu nienawiści w świecie,
nie płacz i nie trać nadziei, ale zrób coś,
nawet coś małego!"

Po prostu wpłać „grosz” na KAJĘ

Zapraszamy Osoby zainteresowane losem KAJI i pomocą dla suni. Mile widziane odwiedzanie eventu, udostępnianie, jak i każdy grosz który pozwoli nam utrzymać KAJĘ.

----------------------------------------------------------------
Prosimy Was o pomoc, a pod jej pojęciem rozumiane jest zarówno wsparcie finansowe dla psiaka jak i oferta domu. Bardzo na Was liczymy! Niczego psiak tak bardzo nie potrzebuje jak DOMU. Potrzebne jest połączenie woli z sercem, nakazujących przygarnąć psie nieszczęście i zapewnić mu godną przyszłość. Pomóżcie nam utrzymać kolejnego psiaka. Błagamy wręcz o deklaracje stałe nawet najmniejsze. Symboliczna złotówka bywa ceną życia. Potrzebujemy każdej pomocy, chętnie przyjmiemy fanty na bazarki, jak również akcesoria dla psiaków (obroże, smycze, legowiska i inne).
----------------------------------------------------------------

➨ Fundacja SOS dla Jamników
Bank Zachodni WBK S.A
30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
Karolkowa 80/82/22
01-193 Warszawa
W tytule przelewu: DAROWIZNA KAJA

Przelewy zagraniczne:
IBAN PL 30 1090 1056 0000 0001 2028 6974
SWIFT WBKPPLPP

PayPal: jamniki@eadopcje.org

Konto EURO:
44 1090 1056 0000 0001 2028 7013

adoptowana 6 lipca 2014


Więcej zdjęć: